این روزها در شهرها مجتمع های چندین واحدی زیادی ساخته می شود. برای فضاسازی این مجتمع ها به آسفالت محوطه نیاز است. لذا برای داشتن اطلاعات دقیق در این زمینه مقاله پر محتوایی را برای شما به رشته تحریر درآورده ایم. مقالات زیادی با موضوعات مشابه نوشته شده است. اما در این مقاله می خواهیم تخصصی به آسفالت محوطه سازی بپردازیم.

 

کاربردهای آسفالت محوطه

یکی از کاربردهای آسفالت برای مدارس است. معمولا مدارس دارای محوطه های بزرگی هستند. که اگر بخواهیم آنها را با کفپوش بپوشانیم اصلا مقرون به صرفه نیست. لذا استفاده از آسفالت محوطه مدارس بهترین پیشنهاد به حساب می آید. زمین مدارس وسعت زیادی دارد. برای اجرای آسفالت کاری باید دقت لازم را داشته باشیم. شما هم می خواهید از همه چیز در این مورد مطلع شوید.

محوطه سازی در همه ساختمان ها و سازه ها مهم است. بدون محوطه سازی گرد و خاک محیط از نظر بصری فضای نازیبایی را به تصویر می کشد. شهرک های نو ساخته نسبت به سایر فضاها نیازمند آسفالت کاری محوطه هستند. در مجموع همه گمان می کنند که آسفالت فقط برای جاده و راه مصرف می شود. در صورتی که کاربردهای گسترده تری هم دارد.

همواره باید کاربردها را در کنار انواع نام برد. انواع مختلف آسفالت در تعریف عامه به سه نوع اصلی آسفالت سرد ، آسفالت گرم و آسفالت حفاظتی تقسیم می شود. برای داشتن آسفالتی مناسب باید بدانیم هر یک از این آسفالت ها در کجا کاربرد دارد. معمولا آسفالت محوطه سازی از نوع سرد است. که می توان در فضایی دور از کارخانه هم از آن استفاده کرد.

از دیگر کاربردهای آسفالت کاری محوطه می توان به شهرک سازی ها نیز اشاره کرد. شهرک ها و شهرهای نوظهور و تازه ایجاد شده به شدت نیازمند کف پوش آسفالت هستند. ضمن این که تیم اجرایی و تخصصی شرکت پردیسان سال ها تجربه ی درخشانی را در اختیار دیگران قرار داده است. مشتریان این تیم همیشه راضی و خوشنود بوده و هستند.

از سوی دیگر استفاده از قرارداد آسفالت محوطه امری ضروری است. بی شک هر نوع قراردادی دارای تاریخ شروع و خاتمه از سوی کارفرما می باشد. هم چنین برای اجرای قرارداد کارمزدها و هزینه هایی نیز مدنظر قرار می گیرد.

 

هزینه آسفالت محوطه

در چند سال اخیر، شاهد تورم غیرمنتظره ای بودیم. اما در خصوص هزینه آسفالت محوطه می توان قیمت ها را چک کرد. قیمت های آسفالت ارائه شده توسط شرکت پردیسان با قیمت های درب کارخانه برابری می کند. پس دیگر نیازی نیست نگران باشید.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در هلال احمر -قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکاری آسفالت کاری

ما همواره به منافع مشتری می اندیشیم. مشتریان ما از تمامی اقشار جامعه هستند. از انبوه سازان گرفته، تا پیمانکاران آسفالت کاری و محوطه سازی همه به دنبال پرداخت هزینه های کمتر هستند. به همین منظور ما مشتریان خود را دسته بندی می کنیم. برخی از مشتریان ما شرکت های کاملا دولتی هستند. برخی دیگر از مشتریان ما خصوصی و برخی هم خصولتی هستند.

به همین دلیل ما قرارداد آسفالت محوطه را به شکل دیگری می بندیم. بسته به کارفرمای طرف قرارداد و میزان مصرف مواد اولیه و مصالح قیمت ها لحاظ می گردد. استفاده از قیر درجه ی یک در آسفالت کاری از جمله مزایای کار با شرکت پردیسان است.

در بسیاری از موارد قیمت آسفالت محوطه با توافق طرفین تعیین می شود. استفاده از چنین تکنیکی در قیمت گذاری بسیار عالی خواهد بود.

هزینه آسفالت محوطه شهرک ها یکی از دغدغه های مهم و اساسی پیمانکاران شهرک سازی است. چرا که این هزینه شامل موارد مختلفی از جمله خرید آسفالت و همچنین اجرای آن می باشد. استفاده از ماشین آلات به روز و مناسب نیز در اجرای تمیز و دقیق آسفالت بسیار تاثیر گذار است. اگر در پی یک اجرای بی عیب و نقص هستید. کارهای مختلف ما را ببینید. ما بسیار خوب و مقرون به صرفه اجرا می کنیم.

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که آسفالت محوطه در تهران بسیار متفاوت با سایر شهرها است. در تهران از آسفالت برای محوطه سازی پارکینگ، حیاط و پشت بام نیز استفاده می شود. پس همین حالا باید اقدام  کنید.

 

آسفالت محوطه سازی
آسفالت محوطه سازی

انواع آسفالت کاری

آسفالت کاری محوطه نیازمند ابزار آلات مختلفی است. در ادامه ی این مقاله می خواهیم با ابزارآلات مربوط به آسفالت کاری آشنا شویم. ماشین های غلتکی یا غلتکهای دستی یکی  از این ابزارهاست. ما برای داشتن یک آسفالت هم سطح و صاف به آسفالت کوب خوب و استاندارد نیازمند هستیم.

استاندارد آسفالت استفاده از آسفالت های سرد است. اما گاهی بعد از چندین سال این روکش نیازمند آسفالت حفاظتی و روکش آسفالت خواهد بود. که در این موارد لازم است با کارشناسان شرکت پردیسان تماس بگیرید. از آنها راهنمایی بخواهید تا در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

اگر بخواهیم در مورد سایر سوالات متداول صحبت کنیم. می توانیم از آسفالت محوطه در کرج و شرایط آن نیز صحبت کنیم. این نوع از پوشش محوطه سازی کمی قدیمی شده است. اما هنوز هم طرف داران خود را دارد. به همین خاطر دپارتمان تخصصی در این مورد در شرکت پردیسان فعالیت می کنند.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام در شمال تهران 09128592911

همه گمان می کنند که کاربرد اصلی آسفالت در جاده سازی و راه سازی است. اما این مسئله تنها یکی از کاربردهای آسفالت است. شما می توانید با مراجعه به اطلاعات شرکت، همه ی موارد لازم را در مورد قیمت آسفالت محوطه دریابید. آسفالت کاری یکی از شغل های سخت به حساب می آید.  

گرما و رطوبت روی کیفیت اجرای آسفالت محوطه تاثیر دارد. پس اگر می خواهید کاری متفاوت داشته باشید باید گروه هدف خود را تغییر دهید و به دنبال یک گروه خوب و کارا باشید. گروه های بی تجربه تنها عامل گمراهی شما در این زمینه هستند. بهتر است یک گروه خبره و با تجربه ی کاری مناسب را برای این مقوله انتخاب کنید.

در پی ساخت و ساز های زیاد در شهرهای جدید و تازه تاسیس نیاز به اجرای آسفالت  نیز بیشتر شده است. شرکت پردیسان حامی تمام سازندگان است.

 

ویژگی های آسفالت کاران حرفه ای

اجرای آسفالت محوطه تجربه ی زیادی را می خواهد. آسفالت کار حرفه ای پیش از اجرا تمامی هزینه ها را برآورد می کند. میزان آسفالت مصرفی را می سنجد و سپس کار را شروع می کند. با این روش کار خود را به نحو عالی انجام می دهد.

شما کدام یک از ویژگی های آسفالت کاران حرفه ای را می شناسید؟ یکی یکی نام ببرید. خرید آسفالت با قیمتی باورنکردنی و مقرون به صرفه از دیگر ویژگی های منحصر به فرد آسفالت کاران حرفه ای است.

استفاده از تجهیزات به روز، ماشین آلات نو و مدرن و روش های نوین نیز به این لیست می توان اضافه کرد. محوطه سازی تاثیر زیادی در ساختمان های ما دارد. کار محوطه سازی خود را جدی بگیریم. آسفالت کاری بسیار مهم است. برای داشتن یک محوطه زیبا باید آسفالت محوطه خود را دریابید.

تیم های حرفه ای اجرای آسفالت همیشه بهترین ها را ارائه می کنند. برای داشتن آسفالتی نو و تمیز و محوطه ای چشم نواز کافی است با ما در تماس باشید. آسفالت کاری محوطه خود را به ما بسپارید. هرگز پشیمان نمی شوید. نیاز به گشتن نیست ما همواره بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

برای داشتن یک محوطه زیبا هیچ گاه دیر نیست. با یک تماس ساده می توانید از خدمات آسفالت کاری محوطه شرکت پردیسان با بهترین و نازلترین قیمت استفاده کنید. همین حالا تماس بگیرید.

4.7/5 - (6 امتیاز)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *