ایزوگام قیرگونی آسفالت در ستارخان

شرکت پردیسان خدمات ایزوگام قیرگونی آسفالت در ستارخان ، با توجه به شرایط آب هوای و محیط اجرای نصب انواع ایزوگام با قیمت مناسب را با اکیپ های اجرای با تجربه و همچنین اجرای آسفالت کاری و قیرگونی در ستارخان ، با ضمانت و اجرای محوطه سازی صورت میدهد.

ساختن سرپناه و خانه ها از ابتدایی ترین زمان ها برای بشر از ماندگارترین و پیچیده ترین کارها بوده است. انسانها برای ساختن مکانی امن و راحت برای زندگی و غلبه بر شرایط سخت آب و هوایی ، از روش ها و مواد مختلفی استفاده کرده اند. در ایران با توجه به اقلیم های مختلف آب و هوایی و همچنین فراوانی منابع نفتی ، از ده ها سال پیش برای انجام کار عایق کاری ، از قیر سنتی برای پوشاندن سقف یا مناطق دیگر استفاده می شد.

. پیشرفت های فناوری باعث شده است تا از عایق های پیش ساخته بر اساس قیر برای پوشش استفاده شود ، زیرا این محصولات جدید اقتصادی تر و طولانی تر بودند و همین امر باعث می شد که آنها جایگزین مناسب و ارزان تری برای روش های سنتی باشند. ایزوگام بسیار کاربردی و مؤثر است ، زیرا پوسیدگی ندارد ، بسیار سبک است ، بسیار سریع قابل ترمیم است و در برابر عناصری مانند: آب ، رطوبت ، گرما ، سرما و اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم است.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در شکوفه جنوبی-قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکاری

شرکت پرویسان از سال ۱۳۷۰ با هدف تولید انواع مواد عایق رطوبت مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی و از نقطه شروع با تهیه مواد اولیه درجه یک و همچنین رعایت کامل اصول کنترل کیفیت و اشتغال تأسیس شد. بیشتر متخصصان باتجربه برای جلب رضایت مصرف کننده و اعتماد به نفس مصرف کننده متمرکز شده اند.

کلیه خدمات اجرای با قیمت و هزینه مناسب انجام میشود و به صورت نقدی و چکی صورت میدهد. جهت مشاوره و بازدید از محل های ایزوگام قیرگونی آسفالت در ستارخان با شماره ۰۹۱۲۸۵۹۲۹۱۱ و ۰۹۳۸۸۲۷۴۲۱۳ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس سریع