ایزوگام در سعادت آباد | 09128592911

اجرای ایزوگام در محله های مختلف تهران از سوابق درخشان شرکت پردیسان به شمار می رود. به خصوص ایزوگام در سعادت آباد که یکی از محله های پر بارش به حساب می آید. شرکت پردیسان خدمات زیادی را در زمینه ی عایق کاری و آب بندی ارائه نموده است. در این خصوص می توان نمونه کارهای زیادی را در لیست سابقه ی کاری این شرکت دید.

 

ایزوگام در سعادت آباد چه قیمتی است؟

در خصوص اجرای پروژه های ایزوگام کاری باید به این نکات توجه داشت. قیمت ایزوگام در سعادت آباد نیز با قیمت درب کارخانه ارائه می گردد. در این خصوص هیچ گونه افزایش قیمتی را شاهد نخواهیم بود.

عایق رطوبتی ساختمان برای جلوگیری از نفوذ آب یکی از خدمات ارزشمند ساختمانی است. که شاید از زمانی که اولین ساختمان بر روی زمین ساخته شده است به روش های مختلفی انجام می شود. که این روش ها به مرور زمان با تغییر در طرح های معماری و در دسترس بودن مصالح مختلف ساختمان در ساختمان تغییر کرده است. در هر صورت ایزوگام در سعادت آباد از جمله عایق های ساختمانی خوب است.

در مراحل اولیه که سنگ اصلی ترین مصالح ساختمانی ساختمان با ملات گل و آهک بود. به این نکته توجه داشتند که ساختمان به گونه ای باشد که آب باران روی سقف ها جمع نشود. از این رو معماری قدیمی عمدتا بر ساختار گنبد یا سقف های کج متکی بود. در ادامه می توانید متوجه شوید که چرا شرکت پردیسان فروش ایزوگام در سعادت آباد را در دستور کار خود قرار داده است.

اگر می خواهید عامل اصلی نمایندگی ایزوگام در سعادت آباد را  بررسی کنید. باید بگوییم سرعت کند چنین ساخت و سازها و مقرون به صرفه نبودن مردم عادی برای ساخت چنین سازه هایی برای خانه خود ، باعث تحول و توسعه مداوم در تکنولوژی مصالح ساختمانی شد. با این پیشرفت ها مفاهیم عایق کاری و آب بندی نیز تغییر کرد.

 

تاریخچه ی ایزوگام در سعادت آباد

در حال حاضر در ساخت و ساز امروزی که سیمان معمولی و مخلوط آن با مواد پازولونیک و سرباره باقی مانده است. بسیاری از جایگزین های سازگار در دسترس سازنده است تا از بین انواع سیستم های عایق رطوبتی استفاده کند. برخی از سیستم ها قدیمی و معمولی هستند اما هنوز با موفقیت  مورد استفاده قرار می گیرند. و برخی دیگر سیستم های مدرن طراحی شده با در نظر گرفتن رفتار مادی و ساختاری هستند.

عاملیت فروش ایزوگام در سعادت آباد بر عهده شرکت پردیسان است. به همین خاطر اطلاعات جامعی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. برخی ترکیبات وجود دارد که در بتن پلاستیکی برای نفوذپذیری کمتر در آب استفاده می شود. این ترکیبات به عنوان ترکیبات ضد آب جدایی ناپذیر شناخته می شوند. آنها بر اساس اصول پلاستیکی شدن و جذب هوا یا دفع آب هستند.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در عباس آباد - اندیشه | 09128592911

این موارد به عنوان اقدامات احتیاطی خوب ضد آب در موارد دیگر مانند طراحی خوب ترکیب ، مخلوط کردن/قرار دادن مناسب ، فشرده سازی/پخت و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. این موضوع از ترکیبات عایق جدایی ناپذیر نیاز به بحث عمیق دارد ، بنابراین در اینجا مورد بحث قرار نخواهد گرفت. چرا که می خواهیم در خصوص نصب ایزوگام در سعادت آباد مواردی را ذکر کنیم.

به طور مشابه برخی از تکنیک های ضد آب برای سطوح عمودی وجود دارد. این روش ها هم چنین برای حفظ ساختمان های میراثی با توقف/به حداقل رساندن روند پیری این ساختمان ها استفاده می شود. برای حل مشکلات نشت آب ، مشتریان از تکنیک های عادی ضد آب معمولی و مدرن استفاده می کنند. هم چنین نمایندگی ایزوگام در سعادت آباد به دنبال راه کارهای قدیمی و جدید برای عایق کاری است.

 

ایزوگام در سعادت آباد | 09128592911 

آشنایی با سیستم های مختلف عایق کاری

برخی از سیستم های قدیمی و معمولی عایق کاری به شرح زیر است:

 

سیستم تراس آهک

مصالح قیری

عایق ورق فلزی

عایق کاری با پایه پلی اورتان

عایق کاری با پایه اپوکسی

سیستم عایق کاری از نوع جعبه ای

 

سیستم تراس آهکی: این سیستم در مراحل اولیه ساخت سقف مسطح با قطعات آجر سفالی ملات آهک ایجاد شده است. این سیستم شامل قرار دادن ملات سبک روی سقف و پخش آن برای ایجاد شیب ملایم برای تخلیه فوری آب باران است. ملات شامل قطعات آجر سبک به عنوان سنگدانه و آجر آسیاب شده با آهک به عنوان ماتریس اتصال بود. در این روش می توان برای ساخت و سازهای نصب ایزوگام در سعادت آباد استفاده کرد.

مصالح قیری: کشف نفت و محصولات و فرآورده های فرعی آن به صنعت ساختمان یک محصول ضروری در قالب قیر داده است. قیر بیشتر به شکل نمد یا غشای انعطاف پذیر که از پارچه جوت ساندویچی یا تشک های فایبرگلاس/پلی پروپیلن با قیر اصلاح شده شیمیایی تشکیل شده است استفاده می شود. اما در سعادت آباد حرف اول را فروش ایزوگام در سعادت آباد می زند.

این غشاها روی سقف روی یک آغازگر قیر گذاشته می شوند. دو نوع ممبران وجود دارد که یکی سرد است و دیگری داغ است ، به این معنی که باید لبه های نمد را با مشعل گرم کرد تا ذوب شوند و به لایه دوم در ناحیه همپوشانی بچسبند. قیرگونی یکی از روش های قدیمی است. که امروزه ایزوگام در سعادت آباد جایگزین آن شده است.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در کشاورز غربی | 09128592911

 

سایر روش های عایق کاری

عایق ورق فلزی: بدلیل عدم وجود ترکیبات پرکننده مفصل انبساط مناسب قبل از کشف پلی سولفیدها ، یک روش پیچیده برای درمان اتصالات انبساطی در سدهای بتنی و چنین سازه های عظیمی با استفاده از ورق های مس ضخیم به کار گرفته می شد. این روش خیلی سختتر از استفاده از ایزوگام در سعادت آباد بود.

گسترش این روش این بود که از فویل های نازک مس و آلومینیوم برای پیچاندن سطوح بتنی با مشکلات نشتی ناخوشایند استفاده کرد. اما روش کارآمدی نبود.

عایق کاری با پایه پلی اورتان: پلی اورتان شامل دو جزء مایع است که یکی جزء پایه و دیگری راکتور یا عامل پخت نامیده می شود. پایه یک پلیول است و راکتور ایزوسیانید مانند TDI یا MDI است. انواع مختلفی از پلیولها وجود دارد و همچنین ایزوسیانیدهای متعددی وجود دارد. ترکیب این دو ماده منجر به تشکیل مایع غشایی سفت و سخت یا بسته به انتخاب می شود. اما قیمت ایزوگام در سعادت آباد رو به کاهش است.

عایق کاری مبتنی بر اپوکسی: مانند پلی اورتان نیز یک سیستم دو جزء دارای رزین پایه و راکتور یا عامل پخت است. رزین پایه با حل شدن تکه های بیس فنول A در اپی کلرو هیدرین بدست می آید. این پایه در محدوده های مختلف ویسکوزیته متناسب با شرایط مختلف کاربردی موجود است. ایزوگام کاری با این روش بسیار متداول است. بهمین خاطر فروش ایزوگام در سعادت آباد بسیار راحت تر خواهد بود.

عامل پخت یک آمین/پلی آمین آلیفاتیک یا معطر، یا یک آمین افزودنی برای کاربردهای عمومی و پلی آمید یا آمین آمید برای اهداف پوشش است. پس از مخلوط کردن اجزای پایه و راکتور ، مایع چسبناک یا خمیر حاصل، اگر چند پرکننده به آن اضافه می شود. می توان مانند یک رنگ از قلم مو استفاده کرد یا از یک ماله مانند یک ملات استفاده کرد.

 

پیمانکار عایق کاری

با استفاده از شرکت پردیسان شما می توانید مطمئن باشید. این شرکت دارای سابقه ی بسیار زیادی می باشد. پس برای استفاده از خدمات مختلف شرکت تماس بگیرید. این شرکت ایزوگام دلیجان در سعادت آباد را ارائه می کند.

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع