قیمت ایزوگام در تهران

قیمت ایزوگام در تهران به همراه نصب هر متر مربع در تهران یا کرج ، در سال 1399 برای آپارتمان ، بستگی به نوع و کیفیت ایزوگامی که می خواهیم مورد استفاده قرار دهیم می باشد .

 

خدمات شرکت ایزوگام کاری ما  :

 • ایزوگام کاری
 • کندن ایزوگام فرسوده و قدیمی از روی پشت بام خانه شما
 • نصب ایزوگام جدید ( ایزوگام دلیجان و … )

 

همچنین در مواقعی که می خواهیم ایزوگام را بر روی آپارتمان شما نصب کنیم ، همه چیز های که روی پشت بام نصب شده است مانند کولر ها ، حمل و نقل مصالحی که آنجا آورده می شود و کندن سطح سقف نیز توسط شرکت ما انجام می شود .

مقاله : نصب ایزوگام در تهران

 

برند ایزوگام در تهران

ایزوگام ها با برند های متفرقه ای نیز با قیمت های کم و ارزان نیز در بازار ارائه می شود ، ولی در مدت زمان کم استحکام خود را از دست می دهند ، ولی ما از ایزوگام با برند های معتبر و استاندارد و مرغوب استفاده می کنیم و این اطمینان را به شما می دهیم که می توانید چندین سال و در هر فواصل زمانی با خیال راحت از آن استفاده کنید .

ایزوگام های دلیجان ، ایزوگام شرق ، کیفیت و مرغوبیت و قدرت چسبندگی بالایی دارند که از مواد اولیه فوق العاده ای ساخته شده اند .

ایزوگام در جردن - قیمت ایزوگام - نصب ایزوگام دلیجان - نمایندگی ایزوگام

 

مراحل نصب ایزوگام در تهران

مراحل نصب ایزوگام ،توسط متخصصان شرکت پردیسان انجام می شود که چندین سال در این حوزه فعالیت دارند و تجربه های بسیاری دارند که باعث می شود این فرایند به طور دقیقی صورت پذیرد و اگر این کار توسط افراد ناشی و ناوارد انجام شود ، دوباره باید در مدت زمان کم ، به فکر نصب مجدد آن ها باشید که هزینه بالایی دارد . امیدوارم با انتخاب درستتان ، با خیال راحت ایزوگام را نصب کنید .

مقاله : نصب ایزوگام

 

ارزان ترین ایزوگام در تهران

شرکت پردیسان در همه مناطق تهران و کرج با داشتن ایزوگام کار مجرب و با تجربه، با ارزان ترین قیمت و هزینه آماده نصب و اجرا ایزوگام می باشد و همه قیمت ها بصورت مصوب می باشد. اگر ایزوگام کار در تهران نیاز دارید با ما در تماس باشید.

 

قیمت نصب ایزوگام در تهران+ ارزان ترین ایزوگام در تهران

متخصصان ایزوگام کاری ما با تمام دقت فرایند نصب ایزوگام در تهران را انجام می دهند و عایق کاری آن را رعایت می کنند.

در ابتدا باید سطح ساختمان کاملا خشک و تمیز شود و شیب و سطح آن بررسی شود و بعد از آن قیرگونی باید انجام بشود .

عایق کاری برای ایزوگام های معتبر و با اصالت امری بسیار واجب می باشد و باید انجام شود .

 

ایزوگام چیست ؟

ایزوگام نوعی پوشش مقاوم است که از قیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده است و آن را به وسیله گرما ذوب می کنند و بر پشت بام ساختمان ها نصب می نمایند . از ایزوگام استفاده های دیگری نیز می شود که عبارتند از عایق کردن سطوح مختلفی از قبیل : کف ، دیواره و پی ساختمان . همچنین برای عایق کردن استخرها نیز از ایزوگام استفاده می شود تا از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری شود .

به وسیله ایزوگام می توان جلوی نم دادن سقف خانه ها و آپارتمان ها را گرفت و از ورود آب باران و برف و … به قسمت داخلی سقف جلوگیری کرد .

با توجه به کاربرد ایزوگام ، تهران در گروه شهر هایی قرار دارد که از ایزوگام برای عایق کردن پشت بام ها در آن به وفور استفاده می شود .  از این رو در شهر تهران هزینه بسیار زیادی در طول سال برای عایق کردن پشت بام ها توسط ایزوگام صرف می شود .

 

در ساخت ایزوگام از چه موادی استفاده می شود ؟

برای ساخت ایزوگام مواد اصلی به کار گرفته شده قیر است که حدود 60 الی 70 درصد از بافت ایزوگام را در بر می گیرد . همچنین از مواد دیگری نظیر : پلی پروپیلن ، پشم شیشه ، پلی استر ، پودر تالک و یا پودر مس ، فویل آلومینیومی و باند و چسب استفاده می شود .

 

عمر ایزوگام چه قدر است ؟

در صورتی که ایزوگام از کیفیت بالایی برخودار باشد ، تا مدت زمانی حدودی 15 سال عمر می کند  .

 

چه نوع ایزوگامی بهتر است ؟

ایزوگام ها به صورت تک لایه و یا دو لایه ساخته می شوند که برخی از آنها دارای روکش آلومینیومی است و برخی فاقد روکش آلومینیومی می باشد . برای ایزوگام کردن پشت بام خانه ها که در معرض تابش نور مستقیم آفتاب قرار می گیرد ، بهتر است که از ایزوگامی که دارای روکش آلومینیومی است ، استفاده شود . استفاده از ایزوگام فویل دار نیز برای پشت بام ها مناسب می باشد .

حال برای ایزوگام کردن قسمت هایی مانند : پی ساختمان ها ، دیواره و کف سرویس های بهداشتی بهتر است که از ایزوگام ساده استفاده شود .

 

چه زمانی برای نصب ایزوگام در پشت بام بهتر است ؟

از آنجایی که ایزوگام برای جلوگیری از نم دادن سقف خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و از آنجایی که برای نصب ایزوگام باید سقف ساختمان کاملا خشک باشد ، بهتر است که ایزوگام کردن ساختمان را در فصل تابستان انجام داد زیرا که در این فصل معمولا بارندگی صورت نمی گیرد و سقف پشت بام کاملا خشک است .

اما در صورتی که در فصول بهار ، پاییز و زمستان عملیات ایزوگام کردن ساختمان را انجام دهید به علت بارندگی های بسیار ، ممکن است با مشکل مواجه شوید و به سختی بتوانید عملیات ایزوگام کردن ساختمان را انجام دهید .

همچنین لازم به ذکر است که در صورتی که ایزوگام کردن را به این فصول موکول کنید ، ممکن است ایزوگام دیگر کارایی لازم برای عایق کردن پشت بام را نداشته باشد و نتواند مانع از نم دادن سقف ساختمان گردد .

پس در نتیجه بهتر است که ایزوگام کردن ساختمان را در موقع مناسب آن انجام داد تا هم عملیات ایزوگام کردن راحت تر  صورت گیرد و هم ایزوگام کارایی لازم را داشته باشد .

 

نصب ایزوگام دلیجان و شرق در تهران با قیمت ارزان

ایزوگام از جمله صنایعی است که اخیرا رشد چشمگیری داشته است و از آن برای عایق کردن دیوار ها و سقف منازل در برابر رطوبت و یا تابش مستقیم آفتاب استفاده می شود. ایزوگام ها بر اساس ویژگی های مختلفی قیمت های متفاوتی دارند. دلیجان و شرق از جمله برند های معروف ایزوگام هستند.

در گذشته مردم آنچنان به زیبایی خانه های خود توجه نمی کردند و توجه بیشتر به راحتی بیشتر در خانه بود. دیوار های خشتی و بافت کهنسالی که در نتایج عوامل مختلفی تغییر کرد و سبک زندگی مدرن را به ارمغان آورد. در زندگی مدرن امروزی مردم بسیار سعی در زیبا نگه داشتن خانه های هود می کنند. تجملات و زیبایی دو عنصر جدا ناپذیر از خانه های امروزِ شده است.

اما رطوبت هوا و بارندگی های پی در پی گاهی موجب عبور آب از دیوار و سقف خانه ها یا به اصطلاح نم دادن می شود. عاملی که موجب زرد شدن آن قسمت و خرابی می شود و هزینه هایی را برای صاحب خانه به وجود می آورد. نصب ایزوگام راهی جهت رهایی از این مشکل است. با توجه به مزایای این روش ، استفاده از آن بین مردم رشد چشمگیری داشته و از آن استقبال فراوانی نیز شده است.

 

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در سعدی - قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکار آسفالت کاری

ایزوگام مناطق تهران

تقریبا همه ی ما با ایزوگام آشنایی داریم اما اگر بخواهیم آن را تعریف کنیم، ایزوگام لایه ای ساخته شده از مواد نفتی است که معمولا برای جلوگیری از عبور آب از دیوار استفاده می شود. همانطور که می دانیم این لایه ی محافظتی در خارج از بافت خانه ها استفاده می گردد. در ایزوگام از مواد مختلفی استفاده می شود اما مهم ترین آن، نفت است. ماده ای که خوشبختانه در کشور ما کمبود آن حس نمی شود.

سقفی که در آن از ایزوگام استفاده شده است.

 

مزایای استفاده از ایزوگام

 • جلوگیری از عبور رطوبت از دیوار و سقف

 • وزن بسیار سبک

 • عمر طولانی

 • قیمت مناسب

 

مجموعه این عوامل موجب گسترش استفاده مردم از این ایزوگام شده است. استفاده از آن به دلیل مزایایی که دارد روز به روز بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

جهت مشاوره و بازدید لطفا با شرکت پردیسان تماس بگیرید

09128592911

09388274213

ایزوگام دلیجان در تهران

نکات مهم در خرید ایزوگام

 • حتما در هنگام خرید به لایه ی روکش که شامل تاریخ تولید، قیمت و علامت استاندارد است توجه نمایید.
 • اندازه ورق را با متر اندازه بگیرید تا مورد سودجویی کم فروشان قرار نگیرید؛
 • در صورت آگاهی از مواد به کار رفته، مواد به کار رفته در ایزوگام را به صورت چشمی بررسی نمایید؛
 • به برند توجه نمایید، برند دلیجان و شرق از مطرح ترین برند های موجود در حوزه ی ایزوگام ها می باشد.

 

قیمت ایزوگام دلیجان در تهران

یکی از انواع ایزوگام های موجود در بازار، ایزوگام دلیجان است که قیمت آن بسیار مناسب می شود. اگر شما در شهر بزرگی مانند تهران زندگی می کنید، ایزوگام های مختلفی در اطراف شما ممکن است وجود داشته باشد اما اما پیشنهاد ما به شما ایزوگام دلیجان ارزان در تهران می باشد.

عوامل مختلفی در تعیین قیمت این ماده تاثیر گذار است که این عوامل عبارتند از:

 1. درصد نفت به کار رفته: به هر میزان که درصد نفت به کار رفته در یک ایزوگام بیشتر باشد، آن از کیفیت بالاتری برخوردار است.
 2. ضخامت: ایزوگام های ضخیم رطوبت رطوبت را از خود عبور نمی دهند. اگر شما در مناطق پر بارش زندگی می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از انتقال رطوبت به قسمت های داخلی خانه حتما از ایزوگام های ضخیم تر استفاده کنید. البته این نوع از ایزوگام ها نسبت به مدل های نازک اندکی وزن سنگین تری دارند اما با این حال برای مناطق پر بارش گزینه ای مناسب محسوب می شوند.
 3. نوع: در این زمینه انواع مختلفی در بازار وجود دارند. ایزوگام دمیده و ایزوگام پلیمری از انواع آن هستند. معمولا ایزوگام دمیده قیمت مناسب تری نسبت به ایزوگام های پلیمری دارند اما شما میتوانید هر دوی این ایزوگام ها را با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت دریافت نمایید.
 4. آن ها به انواع ایزوگام های دولایه، سه لایه و … تقسیم بندی می شوند و همانطور که از نام آن ها پیداست، قیمت های آنان نیز متفاوت است.
 5. طرح: ایزوگام های طرح دار و بدون طرح قیمت متفاوتی دارند. نو طرح دار آن بسیار جدید بوده و مورد استقبال مردم قرار گرفته است.
 6. فویل: نوع فویل به کار رفته نیز در تعیین قیمت آن بسیار موثر و مهم است.

 

ایزوگام ارزان در تهران

مزایای استفاده از ایزوگام دلیجان و شرق

با توجه به تورم موجود در جامعه و بالاتر رفتن قیمت ها، سودجویان درصدد تولید و ارائه ی این مواد با کیفیت پایین هستند که می تواند بسیار برای شما هزینه های سنگینی داشته باشد. شما می توانید با خیالی امن و آسوده با استفاده از ایزوگام دلیجان و شرق، کیفیت آن را تضمین نمایید. در استفاده از آن ها، بالا ترین کیفیت ها را پایین ترین قیمت ها در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد.

با استفاده از ایزوگام دلیجان و شرق امکانات دیگری نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. به عنوان مثال شما می توانید از نمایندگی فروش آن ها بخواهید که نصاب ماهری را نیز در اختیار شما قرار دهد. البته توجه داشته باشید که امکان خرید آن بدون نصاب نیز وجود دارد.

 

لیست قیمت ایزوگام دلیجان و شرق در تهران

قیمت ایزوگام دلیجان در تهران در نوسان است اما به طور میانگین قیمت آن همراه با نصب بین 200 الی 280 هزار تومان هزینه دارد.

شرق، برند محبوب و معتبر دیگری است که طرفداران زیادی نیز دارد. هزینه ی آن حدودا بین 200000 تومان است البته این ایزوگام انواع مختلفی دارد که با توجه به آن ها قیمت نیز متفاوت است.

چگونه می توان به لیست قیمت ایزوگام دسترسی پیدا نمود یا از تمامی انواع موجود در باازر فروش دیدن نمود؟ شما مخاطبین ارجمند به راحتی و با مراجعه به نشانی اینترنتی ما می توانید از تمامی محصولات مرتبط دیدن نمایید.

 

لیست قیمت ایزوگام

ایا تابحال به این موضوع فکر نموده اید که زمان آن رسیده است تا به زیر سازی ایزوگام خود بپردازید و لکه گیری ایزوگام و تعویض آن را به بهترین نحو ممکن انجام دهید؟  ایزوگام برای مصارفی همچون سقف خانه بسیار کار آمد می باشد و یکی از برترین روش های موجود در حال حاضر برای عایق کاری محسوب می شود.

زمانی که شما زیرسازی ایزوگام بپردازید در حقیقت با انجام این کار سبب می شوید تا کیفیت ایزولاسیون و مقاومت آن نیز به طرز عجیبی افزایش پیدا کند، البته قبل از انجام این کار سعی کنید تا ترک ای ایجاد شده و درز های موجود را به خوبی بپوشانید و هرگونه وسیله ای که در ان محل مد نظر وجود دارد را برداشته و بعد از تمیز کاری اقدام به انجام این عمل نمایید و مکان مذکور را برای قرار دادن ایزوگام آماده نمایید.

در غیر اینصورت اگر نکات ابتدایی را رعایت نکنید، از عمر و دوام محصول تهیه شده توسط خودتان می کاهید و این موضوع سبب می شود تا در زمان کم تری، مجدد مجبور شوید محصول فوق را خریداری نمایید. البته نمی توان لیست قیمت ایزوگام را به صورت دقیق در اختیار شما قرار داد، زیرا بازار در حال نوسان می باشد و هر روزه با افزایش قیمت زیادی نیز رو به رو هستیم.

 

این مطلب را بخوانید :  قیمت ایزوگام دلیجان بدون نصب | 09128592911

قیمت فروش ایزوگام

کسانی که در این بازار فعالیت دارند و به خرید و فروش ایزوگام به صورت عمده و جزئی می پردازند، به طور قطع از قیمت فروش آن نیز مطلع هستند و شما عزیزان نیز می توانید اگر قصد خریداری این محصول را دارید در ابتدا به چندین نمایندگی معتبر مراجعه فرمایید و از مسئولان بخواهید تا در آن جا تمامی محصولات موجود را به شما معرفی نمایند و ویژگی های آن ها را در اختیار شما قرار دهند.

 در نهایت می توانید به بررسی و مقایسه مدل های مختلف و تفاوت قیمت آنان بپردازید و تصمیمی صحیحی را در رابطه با خرید ایزوگام تجربه کنید. امروزه کارخانه های زیادی در جهت تولید این محصول در حال فعالیت می باشند که می توان گفت تعداد انگشت شماری از آن ها این کالا را به صورت اصلی و با مواد اولیه عالی به تولید و در بازار فروش عرضه می نمایند .

تعداد کثیری از کارخانه های تولیدی نیز در جهت ساخت این کالای پرکاربرد از مواد درجه پایین و قیر ناخالص در تولید ایزوگام استفاده می کنند تا کم ترین میزان سرمایه را به کار گیرند و در نهایت با فروش و پخش آن پول درشتی را به جیب می زنند و در حقیقت از مال عموم مردم و مشتریان نیز سوء استفاده می کنند، پس سعی کنید برای تهیه آن به نمایندگی های دارای سابقه و اعتبار مراجعه کنید.

 

پرایمر ایزوگام چیست؟

ایا تا به اکنون نامی از پرایمر ایزوگام شنیده اید  اطلاعاتی در مورد آن دارید؟ دوستانی که در هر زمانی تمایل به ایزوگام نمودن مکان مورد نظر خود دارند، باید آگاه باشند که اولین کاری که باید به آن توجه نمایند، زیر سازی اصولی و صحیح می باشد، این کار از این حیث انجام می شود تا ناهمواری های موجود و ترک های ریز و درشت از میان برداشته شود و سطح جهت عملیات ایزوگام کردن به طور کامل آماده گردد.

در حقیقت این زیر سازی بدین منظور مورد اهمیت قرار دارد که سبب می شود تا عملیات عایق کاری به بهترین نحو صورت پذیرد و شما بعد از اتمام کار بالاترین کیفیت را مشاهده نمایید. اما در مورد عبارت فوق باید بگوییم که در حقیقت اگر بخواهیم تعریف مختصری از آن را داشته باشیم،  باید بدانید که این ماده از ترکیب چند نوع از پودر های معدنی و قیر ساخته می شود.

 البته بهتر است در جریان باشید که جامد نیست و به صورت مایع می باشد و اگر شما عزیزان در هنگام استفاده تمایل داشتید تا آن را رقیق تر کنید، کافی است از کمی بنزین در آن استفاده نمایید و یا می توانید در نبود بنزین از آب به عنوان حلال و رقیق نمودن زیر ساز استفاده کنید. اگر سعی نمایید تا از این روش به کار ببرید به مقدار قابل توجهی خطر کاربرد از پرایمر را کم می کنید و مصرف آن را نیز برای خود راحت تر خواهید نمود. در نهایت از میزان خطرناک بودن آن به طور چشم گیری نیز کاسته خواهد شد.

 

خاصیت زیرسازی ایزوگام

پرایمر دارای چسبندگی زیادی می باشد و در واقع داشتن این مشخصه مزیت بسیار عالی برای انجام ایزوگام به حساب می آید. در حقیقت این خاصیت سبب می شود تا از آن برای مکان هایی همچون کف استخر، سرویس های بهداشتی و دیگر موارد استفاده شود.

در مورد رنگ این محصول باید ذکر شود که رنگی متمایل به تیره دارد و همچنین در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد و همین امر سبب می شود تا عمر ایزوگام بالا رود و کیفیت آن نیز افزایش پیدا کند.

این وسیله کاربردی بعد از این خشک شد حالت بسیار محکم به خود می گیرد و کاملاً سفت می گردد، به همین علت می باشد که توصیه می گردد، نباید به هیچ وجه به پوست بخورد و با آن در تماس باشد، زیرا آسیب زیادی را وارد می سازد. در نهایت در این مقاله به ذکر نکات مهمی خواهیم پرداخت که باید سعی شود آنان را رعایت نمود تا کم تر به مشکل بخورید و در حقیقت با آسودگی خاطر بتوانید به نصب و جای گذاری ایزوگام بپردازید.

 

خرید ایزوگام در تهران

معمولاً افراد در زمانی قصد دارند تا وسیله ای را خریداری نمایند در همان تصمیم می گیرند تا به فروشگاه معتبری مراجعه و اصل آن کالا را خریداری نمایند. حال توصیه تیم ما به شما دوستان محترم این است که برای خرید و در اختیار داشتن لیست قیمت ایزوگام بدون طی نمودن مسافت و زمان زیاد، به نشانی اینترنتی سایت ما مراجعه نمایید و با خیال راحت سفارش خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

 

سخن آخر

با توجه به قرار گرفتن در فصل سرما و پر بارش، به شما پیشنهاد می شود جهت عایق بندی سقف و دیوار خانه خود از ایزوگام ها استفاده نمایید. ایزوگام ها انواع مختلفی دارند که با توجه به آن ها هزینه تعیین می شود اما اگر به دنبال کیفیت بالا هستید، حتما برند دلیجان و شرق را فراموش نکنید.

 

 

 

برای اطلاع از قیمت ایزوگام در تهران توسط گروه پریسان با ما تماس بگیرید .

جهت مشاوره و بازدید لطفا با شرکت پردیسان تماس بگیرید

09128592911

09388274213

 

با تشکر از شما

گروه ایزوگام کاری پردیسان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس سریع