اجرای قیرگونی در تهران با اکیپ های اجرای کار بلد به صورت ۲۴ ساعت و با اکیپ های سیار در کوتاه ترین زمان ممکن عایق کاری محل مورد نظر را انجام میدهم .قیرگونی برای سرویس ها بهداشتی دیواره ها بهترین عایق میباشد و توسعه شرکت پردیسان این است که با توجه مهم بودن عایق کاری سرویس ها حتما از قیر و گونی استفاده کنیم.

قیرگونی از عایق کاری های میباشد که با نفوذ به همه قسمت های محل عایق کاری به صورت کامل آب بندی میگردد، قیرگونی با قیمت مناسب در تهران انجام میگرد و با تست ۴۸ ساعته به مشتریان تحویل داده میشود.

برای مشاوره و قیمت با ما در تماس باشید

مزایا و عیب های قیرگونی : قیرگونی را میتوان یکی از کارآمد ترین عایق ها در تمامی عایق ها دانست و به علت این که قیر آب شده وارد تمام قسمت های درز ها احتمالی میگرد و قرار گرفتن گونی بر روی آن و سپس قیر بر روی آن کشیده شود احتمال آب دهی آن قسمت به صفر میرسد،قیرگونی عیب های نیز دارد ، از مهم ترین معایب این عایق کاری ، بیش از حد خطرناک بودن این عایق میباشد و احتمال آتش سوزی محل مورد وجود دارد و برای این منظور از اکیپ های اجرای با تجربه مورد استفاده قرار دهیم.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در وصفنارد-قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکاری آسفالت کاری

قیرگونی در تهران

برای این که عایق کاری محل مورد نظر در تهران با موفقیت انجام گیرد، از افراد متخصص و با تجربه استفاده کنیم تا آسیبی به خود و سازه وارد نشود.

شرکت پردیسان با تجریه زیاد و انجام پروژه های موفق قیرگونی در تهران ، در کنار شماست 

هزینه قیرگونی با توجه به محل مورد نظر متغیر میباشد و برای مثال قیمت اجرای عایق کاری دیوار با کف پشت بام متغیر میباشد و برای اطلاع دقیق قیمت اجرایی قیرگونی با شرکت پردیسان در تماس باشید تا کارشناس های شرکت در محل مورد نظر حضور یابد و راهنمایی های مورد نیاز و قیمت اجرای را به شما عزیزان به صورت کاملا رایگان ارایه کنند.

خدمات ایروگام در تهران 

شماره های تماس شرکت پردیسان در تهران

09128592911

09388274213

4.9/5 - (30 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *