در این روزها بازار خرید و فروش آسفالت بسیار داغ و پر رونق است. شرکت پردیسان افتخار ارائه بهترین کیفیت انواع آسفالت سرد، آسفالت گرم و آسفالت حفاظتی را به قیمت درب کارخانه به صورت کلی و جزئی دارا می باشد.

 

فروش آسفالت چگونه است؟

 

برای دست یابی به لیست قیمت فروش آسفالت ابتدا لازم است اطلاعات مفیدی در خصوص آسفالت های مختلف و انواع آن بدست آورید. نوع قیر مصرفی در آسفالت نیز در قیمت فروش آسفالت بسیار مهم و تاثیرگذار است. بنا بر این می خواهیم ابتدا کمی در مورد قیرهای مورد استفاده در آسفالت اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.

وقتی که در مورد قیر امولسیونی اصلاح شده پلیمری صحبت می کنیم لازم است که آنها را به سه دسته تقسیم بندی کنیم امولسیون کردن قیر اصلاح شده پلیمری و امولسیون اصلاح شده با لاتکس به دو صورت Post addition و یا به صورت Co-emulsification و با لاتکس اغلب به نام Pre addition نام گذاری می شود. برای فروش انواع آسفالت آگاهی از نوع امولیسیون قیر بسیار مهم و ضروری به نظر می رسد.

امولسیون کردن قیر اصلاح شده پلیمری نیز گه گاه به صورت مونوفاز نامیده می شود.  امولسیون کردن قیر اصلاح شده پلیمری می تواند با استفاده از قیر اصلاح شده پلیمری به عنوان ماده اولیه در کارخانه امولسیون سازی تولید شود.  از آنجایی که فروش آسفالت بسیار تخصصی بوده و کیفیت آن مهم است، دانستن درجات قیر استفاده شده در آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

تمام درجات قیر اصلاح شده پلیمری می تواند به طور بالقوه مورداستفاده قرار گیرند؛ اما به علت محدودیت های کاربردی شرح داده شده در بخش بعدی تنها به کارگیری قیر اصلاح شده پلیمری با سه درصد وزنی پلیمر برای تولید قیر امولسیونی اصلاح شده پلیمری مناسب است.   لیست قیمت فروش آسفالت شامل انواع آسفالت می شود.

امولسیون کردن قیر اصلاح شده پلیمری  تا حدودی سختتر از تولید امولسیون قیر ساده است دو راه برای تولید قیر امولسیونی اصلاحشده پلیمری را می توان ارائه کرد. لاتکس یک امولسیون پلیمری است، ازاین رو قابلیت اختلاط آن با قیر امولسیونی وجود دارد.  قیمت فروش آسفالت به درجه قیر استفاده شده در آن نیز بستگی دارد.

 

فروش آسفالت و قیرهای مختلف

 

اولین راه افزودن لاتکس به طور مستقیم به درون آسیاب کلوئیدی است  این نوع به طورکلی به صورت Latex co-emulsification و یا Latex pre-addition شناخته شده که در آن لاتکس به فاز آبی اضافه می شود. دومین راه افزودن لاتکس به صورت مستقیم و منظم به درون قیر امولسیونی است.  قیر امولسیونی در فروش آسفالت تاثیر به سزایی دارد.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در دیلمان-قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکاری آسفالت

در این روش لاتکس یا در کارخانه و یا قبل از استفاده از قیر امولسیونی به آن افزوده می شود. این نوع قیر امولسیونی به طورکلی با نام Latex post-addition شناخته می شود امولسیون کردن قیر اصلاح شده پلیمری سختتر از تولید آن است )مخصوصاً برای امولسیون های سریع تنظیم که در بخشهای بعدی در مورد آنها صحبت خواهد شد.) لذا فروش انواع آسفالت را از ما بخواهید.

خواص بایندر های بازیابی شده تفاوت چندانی نسبت به قیر اصلاح شده پلیمری که به عنوان ماده اولیه برای تولید PMBE  استفاده شده، نداردکه این امر پیشبینی خواص نهایی آن را آسان می کند.  لیست قیمت فروش آسفالت حاکی از قیمت های باور نکردنی آن است.

 

قیمت فروش آسفالت 

فرمولاسیون قیر امولسیونی اصلاح شده پلیمری

 

فرمولاسیون قیر امولسیونی اصلاح شده پلیمری دارای دو جنبه است: نخست، امولسیون باید به منظور داشتن یک فرآورده پایدار فرموله شود. سپس، بایندر می بایست به منظور رسیدن به خواص نهایی دلخواه فرموله شود. مرحله اول مرحله فرمولاسیون امولسیون کلاسیک است. که این امر در قیمت فروش آسفالت تاثیر مستقیم دارد.

 بسته به نوع تکنولوژی انتخاب شده )به طور مثال، امولسیون قیر اصلاح پلیمری و یا لاتکس اصلاح کننده قیر امولسیونی( استراتژی بکار رفته ممکن است تا حدودی متفاوت باشد. همان طور که در بخش های بعدی توضیح داده خواهد شد، ساخت یک امولسیون از قیر اصلاح شده پلیمری تا حدی سخت تر از تولید یک امولسیون از قیر ساده است.  از این جهت فروش آسفالت به قیمت درب کارخانه بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

مخصوصاً برای امولسیون های سریع تنظیم. برحسب خصوصیات نهایی، مشکل در تولید امولسیون از قیر اصلاح شده پلیمری تشکیل ذرات درشت تر و درنتیجه کاهش ثبات ذخیره سازی و افزایش خطر انسداد پمپ است برحسب فرمولاسیون، با استفاده از چند راه کار می شود بر این مشکل غلبه کرد.

نخست، ماهیت و کمیت عامل گدازنده می تواند باعث تغییر امولسیون قیر اصلاح شده پلیمری شود؛ بنابراین توصیه می شود که هرگونه اصلاح در فرمولاسیون، شامل نوع پلیمر جدید، منبع جدید، عامل گدازنده جدید و یا عامل امولسیون کننده جدید، باید ابتدا در آزمایشگاه و یا در مقیاس آزمایشی قبل از پیاده سازی در مقیاس بزرگ مورد تائید قرار گیرد. لیست قیمت فروش آسفالت انواع آسفالت را در خود جای داده است.

 

ویژگی های قیر امولسیون

 

به دلیل سختی امولسیون کردن قیر اصلاح شده پلیمری ، افزایش درصد عامل امولسیون کننده می تواند به تثبیت بیشتر امولسیون های ناپایدار، مانند امولسیون سریع تنظیم کمک کند. درواقع، امولسیون سریع تنظیم به طورکلی با 3 – 1 کیلوگرم عامل امولسیون کننده در هر تن امولسیون تولید می شود. و این میزان بر روی قیمت فروش آسفالت تاثیر گذار است.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در کرمان | 09128592911 

برای امولسیون کردن قیر اصلاح شده پلیمری با ویسکوزیته مشابه با قیر اصلاح نشده، به مقدار 3 – 1 کیلوگرم در تن سورفکتانت اضافی احتیاج داریم. پیشنهاد می شود که co-emulsifiers به جای قرار دادن درون فاز آبی مستقیماً به داخل قیر اصلاح شده پلیمری ریخته شود.  در هنگام سفارش فروش آسفالت به نوع آسفالت انتخابی خود دقت کنید.

باید توجه داشت که امولسیون های کند تنظیم به طورکلی تا زمانی که مقدار سورفکتانت در آنها بالای 5 کیلوگرم بر تن باشد مشکلی در پایداری قیر اصلاح شده پلیمری در آن رخ نخواهد داد. فروش آسفالت با مشخصات این قیر که در این مقاله معرفی شد، بسیار ساده است.

به جز این تفاوت ها در مقدار امولسیفایر، به طورکلی فرمولاسیون امولسیون قیر اصلاح شده پلیمری، شبیه به قیر اصلاح نشده است همان طور که برای فرمولاسیون قیر امولسیونی اصلاح شده پلیمری از پلیمر لاتکس استفاده می شود، مشکل خاصی وجود نداشته و اساساً فرمول قیر امولسیونی تغییر نمی کند.   در نتیجه لیست قیمت فروش آسفالت را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

به جز برای افزودن لاتکس لاتکس باید به منظور مطابقت با قطب های قیر امولسیونی، کاتیونی یا آنیونی باشد. چندین نوع تجاری در دسترس بوده که نوع پلیمر آنها شامل کوپلیمر استایرن بوتادی ان رندوم، استایرن بوتادی ان بلاک کوپلیمر، لاستیک طبیعی و نئوپرن )پلاستیک مقاوم( است مقدار لاتکس معمول در امولسیون بهطورکلی به میزان 2 تا 3 درصد وزنی پلیمر باقیمانده در بایندر نهایی محاسبه می شود.

 

کارشناسان آسفالت

 

از آنجایی که ما کارشناسانی را جهت فروش آسفالت به شما معرفی خواهیم کرد که این کارشناسان اطلاعات کاملی در مورد قیر استفاده شده در آسفالت دارند، شما می توانید از این کارشناسان لیست قیمت فروش آسفالت را تهیه کنید.  تیم های متخصص همواره پیش از هر کاری به خریدار خود مشاوره ی تخصصی در این زمینه خواهند داد.

اگر به دنبال افرادی مطمئن هستید که فعالیت های خود را در حوزه ی تخصصی فروش آسفالت ادامه می دهند، کافی است با شماره تلفن های 09128592911 و  09388274213 تماس بگیرید و در خصوص سفارش خرید خود از آنها راهنمایی بخواهید.

قیمت فروش آسفالت معمولا متغییر است لذا در هنگام خرید می توانید قیمت های جدید را استعلام کنید.

5/5 - (15 امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!