آسفالت یکی از پر کاربرد ترین رو کش های محوطه سازی است. آسفالت نقش مهمی را در راه سازی، باند فرودگاه ها و سایر فضاهای نیازمند به ساخت و ساز ایفا می کند. معمولا خرید آسفالت به صورت جزئی و کلی با دردسرهایی همراه است. در این مقاله اطلاعات مفیدی را در این خصوص برای شما ارائه خواهیم کرد.

 

خرید آسفالت جزئی و کلی

 

به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه آسفالت و آسفالت کاری، شرکت پردیسان سابقه ی درخشانی در این زمینه دارا می باشد. آسفالت در انواع مختلف و با قیمت های مختلف وجود دارد. لذا برای خرید آسفالت سرد می توانید با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

هم چنین ارائه ی آسفالت گرم نیز نیازمند تخصص و تجربه است. با توجه به پیشینه ی قوی شرکت در این زمینه ی تخصصی شما می توانید برای خرید آسفالت گرم نیز به شرکت مراجعه کنید. آسفالت گرم در کارخانه تهیه می گردد. روش مصرف و تهیه آن به گونه ای است که باید حتما در فاصله های نزدیک به کارخانه و به صورت گرم استفاده گردد.

یکی دیگر از راه های خرید که امروزه بسیار باب شده خرید آنلاین است. ما مفتخریم اعلام کنیم که امکانات خرید آنلاین آسفالت را نیز برای شما مشتریان گرامی فراهم کرده ایم. این امکانات اینترنتی، بستر خرید انواع آسفالت ها را نیز فراهم کرده است.

آسفالت کاربردهای بسیار زیادی دارد. یکی از این کاربردها پوشش دهی باندهای فرودگاهی است. بسیاری از فرودگاه ها و باندهای پروازی آنها از روسازی های انعطاف پذیر با جنس آسفالت ساخته شده اند. عملکرد این رویه حفاظتی برای کارکرد ایمن فرودگاه بسیار اهمیت دارد.  تمامی کارفرمایان و شرکت ها و ارگان های دولتی می توانند خرید آسفالت خود را از شرکت پردیسان انجام دهند.

 

خرید آسفالت چگونه است؟

 

برای خرید آسفالت می توانید راه های مختلفی را پیش بگیرید. ثبت سفارش اولیه به میزان آسفالتی که نیاز دارید از جمله راه کارهایی است که می توانید از آن استفاده کنید. در هر صورت تهیه ی آسفالت با مسائل مختلفی همراه است. کارشناسان فروش آسفالت در شرکت پردیسان می توانند شما را در این امر راهنمایی کنند.

برای خرید آسفالت ابتدا باید انواع آن را بشناسید. در خصوص انواع آسفالت باید بگوییم که آسفالت های گرم، آسفالت های سرد و آسفالت های حفاظتی از انواع آسفالت هستند. اخیرا انواع دیگری از آسفالت به بازار آمده است که در کاهش تصادفات جاده ای تاثیر زیادی داشته است. این نوع آسفالت، آسفالت رنگی است. که در برخی جاده ها و شهرهای کشورمان نیز به صورت کاملا آزمایشی اجرا گردیده است.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در مطهری - قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکار آسفالت کاری

در ادامه باید ذکر کنیم که یک درگاه اینترنتی برای خرید آنلاین آسفالت باز شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در این مورد می توانید با کارشناسان ما در شرکت پردیسان تماس بگیرید. این شرکت آمادگی لازم را جهت اجرای پروژه های آسفالت کاری دارا می باشد.

آسفالت کاری و اجرای پروژه های آسفالت برای همه ی پیمانکاران بسیار مهم و ضروری است. زیر ساخت های آسفالت کاری بایستی دقیق و درست باشد. در صنعت راه سازی، یکی از مسئولیت های مهم به عهده آسفالت کاران است.

اجرای آسفالت درست در جاهایی که به خرید آسفالت سرد نیاز دارد، موجب کاهش بار ترافیک جاده ای می گردد. لذا در صورتی که نمی توانید خرید خود را از جای مطمئن انجام دهید، کافی است با ما در شرکت پردیسان تماس بگیرید.

همکاران ما در شرکت شما را برای خرید آنلاین آسفالت یا خرید آسفالت به صورت حضوری راهنمایی خواهند کرد. استفاده از آسفالت در باندهای فروگاه پیشینه ای قدیمی دارد.

 

خرید آسفالت

تاریخچه ی آسفالت کاری فرودگاه

 

آسفالت و آسفالت کاری از سال های پیش از اختراع هواپیما نیز مرسوم بوده است. معمولا آسفالت یکی از اجزای جدایی ناپذیر برای راه سازی و مدیریت راه ها است. در نتیجه استفاده از آسفالت مناسب برای باند فرودگاه ها کمک شایانی را به سلامت پرواز می کند.

روش های مختلف  طراحی آسفالت برای فرودگاه، اولین بار توسط مهندسان ارتش ایالات متحده آمریکا در سال های 1940 تا 1950 میلادی بیان گردید. بسیاری از فرودگاه ها بر اساس همین روش طراحی آسفالت فرودگاهی که ذکر شد، ساخته شده است. در خصوص این که برای فرودگاه ها باید خرید آسفالت سرد انجام شود یا گرم، تحت بررسی قرار گرفت.

 اکثر لایه رویه آسفالت فرودگاه ها با ضخامت 40 تا 60 میلی متر، اندازه بیشینه سنگدانه ها تا 14 میلیمتر و متراکم شده با استفاده از روش مارشال ساخته شده اند. اساساً شیارهای برش خورده در سطوح باند به منظور افزایش مقاومت در برابر ترمز هواپیما ایجادشده است. معمولا خرید آسفالت برای فرودگاه ها به صورت عمده و کلی انجام می گیرد.

در سال های اخیر، وزن هواپیماها به طور قابل ملاحظه ای سنگین تر شده و درنتیجه به رویه آسفالت مقاوم تر و ضخیم تری برای فرود احتیاج دارند. علاوه بر این، کیفیت قیر که یک عنصر بسیار ضروری برای عملکرد مناسب باند فرودگاه بوده کاهش یافته است. خرید آسفالت گرم و سرد که در ساختار آن قیر با کیفیت و درجه یک به کار رفته باشد، بسیار مهم خواد بود.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام در دارآباد - قیمت ایزوگام - نصب ایزوگام دلیجان - نمایندگی ایزوگام

 

بر طرف کردن نواقص آسفالت فرودگاه ها

 

تمام این مقدمه ها به این معنا است که طراحی آسفالت طبق روش های سنتی و قدیمی قادر به تضمین کیفیت عملکرد رویه آسفالت یک فرودگاه مدرن نخواهد بود. به منظور رسیدگی به این مسائل و به علت وجود یک تمایل برای جلوگیری از شیار شدگی در باند فرودگاه، برخی از مهندسین مخلوط آسفالت، مشخصات و روش ساخت و ساز رویه آسفالت فرودگاه را مورد بازبینی قراردادند.

مخلوط های آسفالت جایگزین مانند آسفالت ماستیک درشت دانه و مخلوط آسفالت با دانه بندی با توسط برخی از فرودگاه ها مورداستفاده قرارگرفته است . انتظار می رود که تغییر مسیر بیشتر از رویکرد سنتی برای ساخت رویه آسفالت فرودگاه به منظور غلبه بر چالش های موجود مفید باشد. لذا خرید آسفالت از این نوع، با چالش هایی مواجه خواهد بود.

روسازی فرودگاه هایی که در سطح بین المللی هستند ملزم به داشتن حداقل سطح استانداردهای زیرساختی در مبدأ و مقصد پروازهای بین المللی هستند. به طور سنتی، آسفالت متراکم طراحی شده به روش مارشال برای برآورده سازی نیازهای قانونی مورداستفاده قرار می گرفته است. خرید آسفالت تهیه شده به روش مارشال بر عهده ی تدارکات فرودگاه است.

در هر حال، مخلوط آسفالت جایگزین مناسبی می تواند باشد. عوامل بسیار زیادی مانند تغییرات در قیر برای ساخت آسفالت فرودگاه و افزایش تعداد هواپیماهای مورد نیاز با یکدیگر ترکیب شده و درنتیجه باعث گردیده که رویه آسفالت برخی از فرودگاه های قدیمی استانداردهای بین المللی را کسب نکنند. اما یک راه مطمئن خرید آنلاین آسفالت است.

 

پیمانکاران آسفالت کاری

 

در هر کاری استفاده از افراد با تجربه و کسانی که نمونه کارهای مطمئنی دارند، در اولویت قرار دارد. برای استفاده از خدمات هر چه بهتر به شما توصیه ی اکید می کنیم پیش از انتخاب ما به عنوان شرکت پیمانکار اجرای آسفالت کاری و خرید آسفالت، ابتدا در مورد گذشته ی فعالیت های ما و پروژه های موفق ما تحقیق کنید.

بیست سال سابقه در اجرای امور خدماتی نظیر آسفالت و آسفالت کاری حاکی از دارا بودن تجربه ای ناب و عمیق می باشد. بنا بر این می توانید در صورت نیاز به آسفالت به ما اعتماد کرده و ما را انتخاب کنید.

همکاران ما می توانند به شما مشاوره های تخصصی دهند. به این منظور کافی است با شماره های 09128592911 و  09388274213 تماس بگیرید.

به این مقاله امتیاز بدهید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!