خدمات قیرگونی در تهران و کرج 

معمول ترین روش عایق کاری بعد از نصب ایزوگام قیرگونی میباشد. قیرگونی پشت بام ، پارکینگ ، دیوار نوعی عایق کاری است که برای عایق کردن کف سرویس های بهداشتی،پشت بام ها،آشپزخانه ها،لکه گیری های کوچک و سایر مواردمشابه استفاده میشود.به طورکلی درقیرگونی لایه ای از گونی دربین قیرقرار میگیرد ومانع نفوذ آب و رطوبت و پایداری محل میشود.شرکت پردیسان کلیه خدمات قیرگونی را به صورتت گسترده و در همه مناطق تهران و کرج انجام میدهد.

خدمات قیرگونی دیوار

خدمات قیرگونی پارکینگ

خدمات قیرگونی پشت بام

قیر از تقطیر نفت خام بدست می‌آید شناخته ترین نوع قیرها قیرجامد است که مستقیما از نفت خام بدست می آید و همچنین قیری است که باهوا دادن به قیرجامد بدست آمده است.

انواع قیرگونی: قیرگونی یک لایه،دولایه و سه لایه. در قیرگونی یک لایه ابتدا یک لایه قیر و سپس یک لایه گونی و درنهایت یک لایه قیر دیگر روی سطح کشیده میشود.انواع قیرگونی ها همانطور که از اسمشان پیداست درتعداد لایه ها تفاوت دارند و در هرنوع یک لایه قیر و گونی اضافه تری روی محل اعمال میشود.

مشخصات گونی مرغوب: نو باشد،کاملا پاک و تمیز باشد،دارای بافتی ریز باشد.

مراحل انجام قیرگونی: محل مورد نظر قبل از انجام قیرگونی باید کاملا باسیمان پوشانده شود و سیمان فاقد ترک خوردگی باشد تا قیرگونی به سطح بچسبد،ریختن قیرداغ برروی سیمان بطوریکه تمام درزها پوشیده شود،کشیدن گونی درجه یک بر روی قیر بصورت کاملا صاف و بدون چین خوردگی،کشیدن یک لایه مخلوط قیرنرم باقیرسفت برروی گونی،انجام تمام مراحل فوق بصورت معکوس،کشیدن یک لایه قیر دیگر برروی گونی،امتحان قیرگونی انجام شده بعداز۲۴ساعت برای اطمینان از عدم نفوذ آب.

این مطلب را بخوانید :  خرده کاری ایزوگام را جدی بگیریم

خدمات نصب قیرگونی

مزایای اجرای قیرگونی: اجرای راحت،مصالح و مواد قابل دسترس،مناسب برای اکثر مکان ها ازجمله فضاهای کوچک،قیمت مناسب ‌و مقرون به صرفه. توجه داشته باشید که اجرای قیرگونی کاری بسیار تخصصی میباشد که انجام آن توسط افراد آموزش ندیده میتواند خطرات زیادی برای فرد داشته باشد.نم و رطوبتی که از دیوار ها و پشت بامها به ساختمان وارد میشود باعث عدم پایداری و پایین آمدن عمر ساختمان میشود.

اگر ساختمان و محل زندگی شما ازنظر استحکام برایتان با اهمیت است.در اجرای آببندی سازه دقت زیادی داشته باشید.خدمات قیرگونی در غرب تهران و همه مناطق 22 گانه تهران انجام میگرد .خدماتی که شرکت پردیسان ارایه میکند با ضمات و با تست و آب بندی 48 ساعته به مشتری های خود اریه میکند.

قیرگونی پشت بام و پارکینگ

با توجه به مهم بودن عایق کاری ساختمان ها و بیشتر شدن باران و برف عایق کاری محیط یکی از مهمترین کارها در سازه ها می باشد با توجه به اینکه انواع عایق کاری برای آب بندی وجود دارد،یکی از مهم ترین عایق کاری ها که سالیان است که شرکت پردیسان انجام می دهد،عایقکاری قیرگونی میباشد. در اجرای عایق کاری قیرگونی با توجه به اینکه تهیه مصالح قیرگونی به راحتی در دسترس مشتریان می باشد .

بیشتر کارفرماها از قیرگونی استفاده میکند.اجرای قیرگونی از عایق کاری های است که میتوان گفت بهتر از عایق کاری ایزوگام میباشد.در عایق کاری قیرگونی،با توجه به این که قیر آب شده میتوان تمام درز های را بپوشاند و استفاده از دولایه گونی بر روی آن،عایق کاری مطمعنی برای محیط سطح عایق کاری به وجود می آید.از عایق کاری قیرگونی بیشتر در سرویس ها استفاده میکنند.

این مطلب را بخوانید :  چسب ترمیم ایزوگام | 09128592911

روش اجرای قیرگونی به شرح زیر میباشد

ابتدا قبل از هر کاری باید سطح محل قیرگونی را پاک کرده و نباید به هیچ عنوان خیس باشد. بعد از تمیز کاری محل قیر آب شده را در محل عایق کاری کاملا قیر کشیده میشود و سپس یک لایه گونی بر روی قیر پهن میکنیم. و سپس کاملا روی گونی را قیر میکشیم.تا تمام درز های احتمالی را پر کنیم.

به این نوع قیرگونی،قیرگونی تک لایه می گویند.در قیرگونی دولایه،همون کارهای قیرگونی تک لایه را انجام میدهیم و سپس روی آن گونی را پهن میکنم و بعد یک لایه قیر بر روی آن میکشیم.بعد از این کار اطمینان حاصل میکنیم که تمام قسمت های محل قیر کشی شده است،بعد صبر میکنیم تا قیر کاملا سرد شود،و سپس یک لایه قیر دوباره بر روی آن میکشیم.

در اجرای قیرگونی با توجه به این که با قیر داغ شده کار عایق کاری انجام میدهیم باید مطمعن باشیم که از افراد با تجربه و کاری بلد مورد استفاده قرار دهیم.

جهت مشاوره و بازدید با شرکت پردیسان تماس بگیرید

09128592911

09388274213

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *