خدمات ایزوگام در شهرهای تهران و کرج و حومه با خدمات گسترده و با قیمت و کیفیت مناسب ارایه میکنیم.شرکت پردیسان در حوضه ایزوگام کاری با قدمت کاری بالای ۲۵ سال عایق کاری مطمعنی را برای شما به همراه می آورد.

ایزوگام های مورد استفاده شرکت پردیسان به شرح زیر میباشد.

۱-ایزوگام جنت دلیجان

۲-ایزوگام متین دلیجان

۳-ایزوگام برفاب دلیجان

۴-ایزوگام شرق مشهد

۵-ایزوگام مروارید گستر دلیجان

۶-ایزوگام بام گستر کد ۱۱۷

۷-ایزوگام پشم شیشه ایران

۸-ایزوگام سالار بام دلیجان

۹-ایزوگام ستاره طلایی

۱۰-ایزوگام سپهر گستر دلیجان

تمامی خدماتی که شرکت پردیسان ارایه میکند ، با ایزوگام های درجه یک دلیجان و سایر برند های با کیفیت نصب بسیار بالا با اکیپ های کاری مجرب و کاربلد را انجام میدهد.

برای نصب بهتر ایزوگام باید به برخی از نکات که باعث نصب بهتر ایزوگام میشود،توجه ی زیاد داشته باشیم.تا نصب ایزوگام موفق تر داشته باشیم.

ابتدا قبل از اجرای ایزوگام،ایزوگام مصرفی مورد نظر را از نمایندگی های مجاز خریداری شود،و سپس با قرار داد بستن با نصاب های ایزوگام کاربلد،اقدام به نصب ایزوگام کنیم.در نصب ایزوگام یکی مهم ترین کارها که باید انجام داد،زیرسازی مناسب سطح محل ایزوگام میباشد و در صورتی که نیاز به شیب بندی داشته باشد،دوباره پشت بام را شیب بندی میکنیم و در صورت که پشت بام ترک زیاد داشته باشد،با استفاده از قیر،سطح محل قیر میکشیم،تا همه محفظه های ترک پر شود.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در هفت چنار - قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکار آسفالت کاری

و سپس ایزوگام را از قسمت تخلیه آب (ناودان)پهن میکنیم و با حرارت مناسب ایزوگام را حرارت داده و نصب ایزوگام را شروع میکنیم.در حین نصب ایزوگام باید تیکه های ایزوگام به صورت دقیق و با دقت زیاد اقدام به نصب تیکه های ایزوگام کرد،و همه بندهای ایزوگام را باید به خوبی کشیده شود.

شرکت ایزوگام پردیسان در نصب ایزوگام مهارت زیادی دارد و با هزینه و قیمت بسیار مناسب به مشتریان ارایه میکند،و قابل ذکر است که تمامی خدمات شرکت پردیسان با ضمانت و بیمه نامه کتبی انجام میشود.

جهت مشاوره و بازدید لطفا با ما تماس بگیرید.

تماس

09128592911

09388274213

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع