بازسازی ایزوگام

بازسازی ایزوگام

با سلام خدمت شما همشهریان عزیز در تهران به  استحضار می‌رساند که شرکت ایزوگام کاری پردیسان خدمات خود را به صورت شبانه روزی به شما همشهریان عزیز ارائه می دهد و شما برای بازسازی انواع ایزوگام می توانیدبه  اکیپ سیار این شرکت مراجعه فرمایید.

ترمیم ایزوگام به هردلیل باید سریعتر انجام پذیرد تا بتواند طول عمر مفید خود را در طی سالیان دراز داشته باشد همانطور که میدانید ترمیم ایزوگام در هنگامی که با ضربه و یا ترک خوردگی همراه است.

09128592911

09388274213

اگر در اسرع وقت باشد میتوان زیر سازی آن را نیز به نحو احسن انجام داد به  دلایل بسیار زیادی مانند پوسیدگی و یا شرایط جوی ایزوگام با خرابی‌های برخورد میکند که در صورت ترمیم و بازسازی سریع آن می‌توان از تخریب بیشتر آن جلوگیری به عمل آورد.

نحوه بازسازی ایزوگام

برای بازسازی و ترمیم ایزوگام بهتر است از چسب ایزوگام نیز استفاده شود به نحوی که لایه مورد نظر را جدا کرده و با چسب از یک لایه جدید به عنوان جایگزین آن استفاده می‌کنیم.

البته برخی اوقات ممکن است که وزن سنگینی بر روی محل حاکم شود که برای این کار با قیر مخلوط می توانیم ایزوگام کهنه را به راحتی با چسب همسان سازی کنیم.

وجود هوا در زیرسازی ایزوگام می‌تواند ترمیم را با مشکل مواجه سازد برای این کار بهتر است که به ایزوگام کاران ماهر برای بازسازی ایزوگام خود مراجعه فرمایید و دقت داشته باشید که نمایندگی ایزوگام کاری پردیسان خدمات ترمیم را به نحو احسن و با دقت بالا به انجام می رساند.

قیمت بازسازی ایزوگام

قیمت بازسازی و ترمیم انواع ایزوگام و حتی لکه گیری عایق های حفاظتی و رطوبتی به شرح زیر می باشد :

برای هر ۱۰ متر مربع قیمت ترمیم و لکه گیری حدود  ۶۰۰ هزار تومان و برای ۲۰ متر مربع بهتر از شما عزیزان قیمت ۱ میلیون تومان را مد نظر داشته باشید.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در قیامدشت - قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکار آسفالت کاری

البته خاطرنشان می کنم که جهت متراژهای بالای ۳۰ متر به شکل متری محاسبه صورت می‌گیرد ؛ اگر به هر دلیلی قصد خرید ایزوگام جدید را داشته باشید قیمت روز ایزوگام ها با برندهای متفاوت به شرح زیر می باشد:

ایزوگام بام گستر کد ۱۱۷ قیمت روز ۲۹۵۰۰۰ تومان
ایزوگام جنت دلیجان قیمت روز ۲۵۵۰۰۰ تومان
ایزوگام ستاره طلایی قیمت روز ۲۷۰۰۰۰ تومان
ایزوگام متین دلیجان قیمت روز ۲۶۰۰۰۰ تومان
ایزوگام پشم شیشه ایران قیمت روز ۳۲۰۰۰۰ تومان
ایزوگام دژکام گستر دلیجان قیمت روز ۲۵۰۰۰۰ تومان
لازم به ذکر است که قیمت های ارایه شده با نوسان های قیمتی مواجع است و بدای اطلاع دقیق قیمت روز انواع ایزوگام با شرکت پردیسان تماس بگیرید.
09128592911

09388274213

بازسازی ایزوگام
بازسازی ایزوگام

بازسازی ایزوگام کهنه

برای ترمیم ایزوگام کهنه شما میتوانید از نصاب ماهر ما بخواهید که ترک خوردگی و انواع تاول و چروکیدگی را در ایزوگام شما به نحو احسن به انجام برساند و برای این کار نصاب عزیز میتواند ایزوگام قدیمی را جدا کرده و یا محلی که در آن رطوبت و آب باعث خسارت و تخریب شده است را با چسب مخصوص و یا خمیر پرایمر ترمیم نماید. البته در برخی اوقات نیز ایزوگام جدید را میتوانید به راحتی نصب نمایید که برای این کار حتی از چسباندن ایزوگام بر روی ایزوگام کهنه که ایزوگام کار خود را انجام دهد بهتر از همیشه در زیرسازی ایزوگام حتی در مورد ایزوگام قدیمی نهایت اغلب تخصص را باید به کار برد.

تا هنگام نصب ایزوگام شیب‌بندی و عایقکاری به طور منظم انجام پذیرد،  ترمیم انواع ایزوگام باید با کمال دقت و چسبندگی همراه با انعطاف پذیری بی نظیر انجام پذیرد تا مشتری نهایت رضایت را از کار ایزوگام کار داشته باشد.
بهتر است ایزوگام با کیفیت نصب گردد تا که از عواملی مانند نشتی در امان باشید و برای این کار از ایزوگام مرغوب برای سقف و از سرویس‌های بهداشتی خود استفاده کنید زیرا در هنگام رطوبت و نشتی انواع حشرات وارد مکان های مختلف می‌شوند و  از نظر بهداشتی سلامت انسان را با خطرات جدی همراه می‌سازند.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام در زینبیه - 09128592911 - قیمت و نصب ایزوگام

استفاده از ایزوگام نامرغوب می تواند مشکلات و هزینه های زیادی را در مدت زمان طولانی برای شما به وجود آورد پس بهتر است در هنگام خرید ایزوگام از نمایندگی پردیسان بنا بر کاربرد و نوع محلی که ایزوگام برای آن لازم است ضمانت نامه و بیمه نامه معتبر را نیز از کارشناسان فروش شرکت پردیسان تهیه نمایید و با خیال راحت در طی ۱۰ تا ۱۵ سال به راحتی از ایزوگام استفاده لازم را داشته باشید.
ایزوگام نسبت به قیرگونی از مزیت‌های بسیاری برخوردار است که شما می توانید به راحتی از ایزوگام برای بخش‌های خاص ساختمان خود استفاده کنید .

همانطور که میدانید ایزوگام از وزن بسیار کمتری برخوردار است که همین امر موجب شده تا بیشتر افراد به ایزوگام کاری روی بیاورند و همچنین فرآورده های نفتی که در ایزوگام به کار می رود باعث قدرت جلوگیری از نفوذ انواع رطوبت و آب به درون مکان می شود و کیفیت را بیشتر نشان می دهد.

شما عزیزان برای انجام انواع ایزوگام در بخش های متفاوت ساختمان خود می توانید از شرکت پردیسان بخواهید که نصاب ماهر و با تجربه خود را با تجهیزات کامل به محل اعزام کند تا هر چه سریعتر ایزوگام کاری محل شما به اتمام برسد.

کارت فنی که نمایندگی ایزوگام پردیسان به نصاب و ایزوگام کار خود تحویل می دهد نشان اعتماد به فرد و تخصص او در این زمینه می باشد و بهتر است شما نیز برای کیفیت کار خود به شرکت پردیسان مراجعه کرده و با خرید عالی خود و نصب با دقت ان توسط نصاب مجرب به ایمنی و امنیت ساختمان خود کمک بزرگی کرده باشید.

09128592911

09388274213

4.7/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *