ایزوگام قیرگونی آسفالت در گوهردشت

 

ایزوگام قیرگونی آسفالت در گوهردشت

 

 

عایق کاری و جلوگیری از ورود نم به ساختمان ها یکی از کارهای ضروری و مهم میباشد و برای حل این مشکل راه های متعددی وجود دارد که یکی از مرسوم ترین های ایزوگام و قیرگونی میباشد. شرکت پردیسان خدمات خود را در اسرع وقت با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت ها به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

ما در تمامی محله ها گوهردشت از جمله ؛ بلوار کاشفی ، بلوار عالی مقدم ، بلوار خان بابایی ، بلوار استقال شمالی ، کوی امامی ، بلوار شهرداری ، فاز یک گوهردشت ، فاز دو گوهردشت ، فاز سه گوهردشت و سایر محله ها را خدمات ارائه می‌کند.

شماره تماس

09128592911

09388274213

اجرای ایزوگام قیرگونی آسفالت در گوهردشت کرج توسط شرکت پردیسان انجام میگیرد.تمامی خدمات به صورت ضمانتی و تست شده انجام میگیرد.خدمات شرکت پردیسان در گوهردشت به شکل زیر میباشد.

۱-خدمات آسفالتکاری ؛ اجرای آسفالت با دستگاه های سبک و سنکین و با اجرای زیرسازی انجام میشود. اجرای آسفالت برای:

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام در باغ آذری | 09128592911

*آسفالت کاری و محوطه سازی و جدول کشی

*آسفالت کوچه ها ، خیابان ها و پیاده رو ها

*اجرای آسفالت برای پشت بام ، جلو پارکینگ ، حیاط ها ، باع ها و …

*زیرسازی آسفالت ، برای اجرای آسفالت

۲-خدمات قیرگونی ؛ اجرای قیرگونی در گوهردشت برای تمامی سطوح قابل اجرا برای رفع نم محل مورد نظر،اجرای قیرگونی به شکل زیر میباشد:

*اجرای قیرگونی تک لایه

*اجرای قیرگونی دولایه

*قیرگونی سرویس ها ، پشت بام ها ، و دیوار ها و …

*فروش قیر و گونی به صورت عمده و تکی

۳-خدمات ایزوگام در گوهردشت کرج؛انجام کلیه فعالیت های عایق کاری با ضمانت و بیمه نامه کتبی، خدمات ایزوگام به شکل زیر میباشد:

*نصب انواع ایزوگام های درجه یک صادارتی دلیجان

*ترمیم و لکه گیری عایق های قدیمی

*فروش انواع ایزوگام های درجه یک دلیجان و سایر برند ها

اجرای عایق کاری از دهه پنجاه به بعد رونق زیاد داشتی و از آن زمان بیشتر عایق کاری ها به صورت قیرگونی بوده و با توجه به ورود عایق های پیش ساخته،رفته رفته ایزوگام جایگزین قیرگونی شده است.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در باغ آذری -قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکاری آسفالت

شرکت پردیسان با ارایه خدمات بالا در گوهردشت با قیمت نصب ایزوگام مناسب و قیمت آسفالت کاری مناسب،نیاز های مشتریان را با بهترین کار ممکن انجام میدهد.کلیه خدمات با قیمت مناسب انجام میشود و با هزینه اجرای کمتر کیفیت کاری بالای را به مشتریان خود ارایه میکنند.جهت اطلاع از قیمت ها لطفا با شماره های 09128592911 و ۰۹۳۸۸۲۷۴۲۱۳ تماس بگیرید، تا کارشناس های شرکت به صورت رایگان در محل حضور یابند و مشاوره های لازم در خصوص،ایزوگام قیرگونی آسفالت در گوهردشت کرج را به شما ارایه کنند.

ایزوگام قیرگونی آسفالت در گوهردشت

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع