نصب و اجرای انواع ایزوگام در شمال تهران با انواع ایزوگام دلیجان و سایر برند ها در تمامی محله های منطقه یک تهران و منطقه دو تهران توسط شرکت پردیسان انجام میشود.

اکیپ های اجرای شرکت پردیسان از تجربه و دانش روز برخوردار میباشن ، و با توجه به مشکلی که برای سازه ها شما به وجود اماده مشاوره های دقیق در خصوص چگونه گی رفع این مشکل به شما بازگو خواهند کرد و ترمیم یا اجرای کلی ایزوگام در شمال تهران را با قیمت نصب مناسب و با جنس با کیفیت با ضمانت ۱۰ ساله به مشتریان خود ارایه میکند.

در نصب و اجرای ایزوگام باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت تا در هنگام نصب و یا بعد اتمام نصب عایق مشکلی برای سازه به وجود نیاید،از جمله مواردی که باید به آن دقت کرد شرایط آب هوا میباشد، در برخی موارد سوال میپرسن که آیا در هنگام که هوا سرد است ، میتوان اجرای عایق کاری کرد یا نه ؟

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در عبدل آباد-قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکاری آسفالت

برای پاسخ به این سوال باید گفت که نصب ایزوگام باید در شرایط آب هوای مطلوب و رو به گرما انجام داد و در صورتی که درجه هوا به منفی ۳ درجه رسید از نصب ایزوگام خوداری نموده و اجرای عایق کاری متوقف کنید ، برای این که احتمال شکسته شدن ایزوگام در حین برش وجود دارد با توجه به سرما امکان این که حرارت کافی به ایزوگام برسد کم است،و برای این منظور بهتر است در هوای آفتابی اقدام به عایق کاری نموده و در صورت داشتن نم ،گرما هوا این مشکل را رفع کند.

در هوای بارانی نیز اجرای عایق کاری به هیچ وج توصیه نمیشود در این موقع احتمال اسیب رسیدن به سازه و استاد کار بسیار زیاد میباشد، و با توجه به خیس بودن سطح محل نصب ایزوگام موفق تری نخواهیم داشت.

شرکت پردیسان با رعایت کردن تمامی اصول و قواعد،تمامی پروژه های کاری های محول شده به این شرکت را با درصد خطای صفر به اتمام رسانده است.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام در خاوران | 09128592911

شماره تماس شرکت پردیسان

۰۹۱۲۸۵۹۲۹۱۱

۰۹۳۸۸۲۷۴۲۱۳

4.9/5 - (7 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع