اجرای قیرگونی توسط شرکت پردیسان از سال ۱۳۷۰ تا با امروز با تجربه و با دانش بالا انجام میگیرد و عایق بسیار مناسبی را برای پشت بام ها ، دیوار ها ، سرویس ها ، پل ها و سایر سطوح به وجود می آورد.

شرکت پردیسان اعلام امادگی میکند برای عقد قرار داد برای همه ارگان های دولتی و شخصی و شرکت ها و …جهت همکاری در اجرای عایق کاری های محل مورد نظر با قیمت بسیار مناسب ؛همه پرسنل و عوامل با تجربه بالا و حسن انجام کار بالا قیرگونی محل مورد نظر را با بهترین حالت ارایه میکنند.

عواملی تاثیر گزار بر انجام درست عایق کاری

۱-زیرسازی مناسب : برای این که عایق مناسبی برای محیط اجرایی مورد نظر به وجود بیاید ، باید قبل از اجرا ، زیرسازی مناسب را برای محیط درست کنیم.

۲-تمیز بودن و خشک بودن محل :یکی از مهم ترین کارها که باید قبل از انجام قیرگونی انجام داد ، سطح محل مورد نظر را باید کاملا تمیز کنیم و هیچ گونه گرد و خاکی در محل قیرگونی نباید وجود داشته باشد و همچنین خشک بودن محل باید دقت داشت تا عایق مناسبی به وجود بیاوریم.

این مطلب را بخوانید :  تراشه آسفالت در تهران

۳-استفاده از مصالح درجه یک ؛ برای تهیه مصالح مورد نیاز عایق کاری باید مطمعن بود که از قیر تصفیه شده پالایشگاهی مورد استفاده قرار دهیم و همچنین از گونی بنگال مورد استفاده قرار دهیم،در هر حالتی اگر از قیر نا مرغوب استفاده کنیم،عایق کاری مناسبی برای محل مورد نظر به وجود نخواهد امد.

۴-استفاده از استاد کار حرفه ای ؛ اجرای قیرگونی نیاز به دقت بالا ی دارد و برای همین منظور باید از فردی که تخصص لازم در خصوص قیرگونی را دارد مورد استفاده قرار دهیم،و همچنین قیرگونی بسیار خطرناک میباشد و به هر حالی اگر از فرد ناشی مورد استفاده قرار دهیم باعث به وجود امدن خسارت جانی و مالی زیاده میشود.

شرکت پردیسان امادگی خود را برای تمامی پروژه های اعلام میدارد. جهت دریافت اطلاعات با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس

09128592911

09388274213

به این مقاله امتیاز بدهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *