آسفالت در سنایی

 

قیمت آسفالت در سنایی

شما برای آسفالت کاری و همچنین جویا شدن  از قیمت مناسب آسفالت برای روکش خیابان ها و کوچه ها و معابر عمومی می‌توانید از اکیپ سیار شرکت پردیسان در استان تهران و کرج استفاده نمایید.

آسفالت  عموماً ماده‌ای از مخلوط قیر و شن و ماسه است که برای مکان های بسیاری مانن: فرودگاه ها پارکینگ های طبقاتی انواع اتوبان‌ها ؛مدارس و بسیاری از مکان های اینچنینی مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین اگر مراقبت و رسیدگی خوبین بعد از آسفالت کاری نسبت به آن انجام شود خواهد توانست صرفه اقتصادی خوبی را برای افراد دربر داشته باشد و شما بهتر است بدانید که برای آسفالت کاری هر سانت خیابان بهتر است مبلغ ۱۸ هزار تومان و برای آسفالت معمولی هر متر مربع ۵۵۰۰۰ تومان را در نظر بگیرید همچنین قیر پاشی با دستگاه برای هر متر مربع ۲۳ هزار تومان برآورد میشود.

09128592911
09388274213

آسفالت در سنایی
آسفالت در سنایی

ترمیم آسفالت در سنایی

اسفالت سرد؛ حفاظتی و گرم از انواع بسیار معروف و پرکاربرد آن به شمار می رود که اگر با زیرسازی خوب همراه باشد خواهد توانست عمر درازی را برای مکان به وجود آورد ؛ مهارت و تجربه چیز مهمی است که اصولاً پیمانکار و آسفالت کار باید به آن توجه کند چرا که در غیر این صورت به جز خسارت نخواهد توانست چیزی به مشتری هدیه دهد.

قابل توجه باشد که تمامی نیروی ماهر ما در شرکت پردیسان دارای کارت فنی بوده و بدین شکل استاندارد و ایمنی کار را در طول فعالیت و آسفالت کاری تامین می نماید.

عموماً برای مکانهایی مانند حیاط های بسیار بزرگ و یا جدول کاری ها از تراشه آسفالت استفاده می شود چرا که این نوع آسفالت از گروه آسفالت سرد نیز می باشد به خاطر قیمت ارزانتر بسیار در مورد مردم رواج دارد و اکثرا به دنبال پخش و تهیه این نوع آسفالت می باشد؛ کارکرد آن بعد از مدتی مانند آسفالت گرم است به همین خاطر استفاده  از آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام روی شیروانی

اگر به دنبال بهترین شرکت آسفالت کاری در استان تهران هستید می‌توانید به شرکت پردیسان که با سابقه ۲۰ ساله خود همکاری با انواع شرکتهای دولتی را نیز در اعتبار خاصی کرده است داشته باشید و قیمت آسفالت کاری و اجرای روسازی عالی را از جناب آقای مهندس عبدالله زاده جویا شوید و بدانید که هزینه محوطه سازی با مخلوط و ترکیب خوب و قیمت مناسب همراه می باشد.

شما عزیزان بهتر است بدانید که شرکت پردیسان انواع غلطک و کاتر را برای اجاره در اختیار همکاران و همشهریان عزیز قرار می دهد و شما می توانید با تماس با شماره تلفن های زیر از این خدمات نیز استفاده نمایید چنانچه آسفالت کوچه خیابان و یا هر جای دیگری با تعمیر روبرو شود کارگران ما سریعاً به محل اعزام شده و برای رفع درزگیری و ترک تمام خدمات را به کار می گیرند کندن آسفالت فرسوده از جمله کارهایی است که باید سریعاً انجام پذیرد و به جای آن از آسفالت نو استفاده گردد.

09128592911
09388274213

پیمانکار آسفالت در سنایی 

ماشین آلات سبک و سنگین در این شرکت همگی با اصول استاندارد و رانندگان با تجربه مخلوط های مختلف را به محل‌های مختلف حمل کرده و بهترین زیرسازی را با مواد درجه یک و به شکل استاندارد و تمیز راه اندازی می کنند شرکت  پردیسان افتخار دارد که با انواع شرکت های خصوصی و غیر خصوصی به صورت اقساطی نیز وارد عقد قرارداد گردد و همچنین بهتر است بدانید که بازدید از محل به صورت رایگان انجام می‌پذیرد.

و شما برای اینکه یک پیمانکار آسفالت خوب را بخواهید ملاقات کنید می‌توانید به شرکت ما رجوع کرده و از تجربه مهندسین و پیمانکاران آنها استفاده لازم را ببرید و عموماً مصالح سنگین  ترکیب زیادی از آسفالت گرم را را تشکیل می دهند به خاطر سنگدانه ها و مواد سنگی داخل آسفالت گرم اگر از مواد آلی و درجه یک نباشد نخواهد توانست مرغوبیت محصول را برساند و آسفالت کاری دوام و ماندگاری خوبی نخواهد داشت بدین جهت شما باید از یک شرکت معتبر برای این کار استفاده کنید تا بتواند بهترین آسفالتکاری را برای انواع شرایط جوی و وسایل نقلیه برای شما ترتیب دهد.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت محوطه

در نظر داشته باشید که انواع آسفالت رویه و آسفالت آستر از گروه آسفالت گرم می باشد که سنگ دانه های آن به صورت میلی متری در آسفالت رویه مورد کاربرد قرار می‌گیرند به خاطر دمای موجود برای آنها تغییراتی در آنها به وجود می آید اما ضخامت هر کدام متفاوت میباشد عموماً در آسفالت قیری که یک لایه رو ساز خوب محسوب می‌شود می‌تواند بهترین زیرسازی و بسترسازی را به واسطه آن انجام داد و همچنین خاطرنشان می کنم که روکش آسفالت باید به ضخامت و تراکم مواد آن برگردد و به هیچ عنوان سطح صاف و یکنواخت آن دلیل بر استاندارد بودن آن نیست.

09128592911
09388274213

آسفالت در سنایی 
تمامی خدمات ارائه شده در زمینه آسفالتکاری و قیرگونی در شرکت پردیسان توسط پیمانکاران ما با تجربه بالا و تخصص عالی انجام می‌پذیرد و همگی دارای فاکتور مالیاتی می باشند که شما عزیزان با خیالی آسوده از خدمات ما استفاده نمایید همچنین شرکت پردیسان مجری رسمی و پخش انواع آسفالت سرد و اجرای درست آسفالت کاریرا  در مناطق مختلف تهران و کرج می باشد.

چرا که شما می‌توانید مناسب ترین قیمت ها را با اکیپ بسیار و ماهر از شرکت پردیسان بخواهید و بهتر است که آسفالت های حفاظتی یک لایه و چند لایه را نیز جدی بگیرید چرا که هرکدام مقاومت بسیار خوبی را واند برای مکانهای مختلف در نظر داشته باشد که سنگدانه های آن هر کدام از ترکیبات خاصی به وجود می‌آیند همچنین اگر مایل به آسفالت انواع پارک ها مدارس و فضاهای این چنینی هستیم می توانید از آسفالت رنگی شرکت پردیسان برای زیرسازی درست و کیفیت بالای این مکان‌ها استفاده نمایید.

به این مقاله امتیاز بدهید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!