پیمانکاری آسفالت در تهران و کرج

شرکت آسفالت کاری و پیمانکاری آسفالت در تهران و کرج پردیسان دارای سابقه درخشان در طول دهه های کاری خود می باشد و یکی از شرکت های موفق در اجرای آسفالت است. شرکت آسفالت کاری پردیسان مجری پخش آسفالت با بهترین اکیپ و با کیفیت بالا و با استفاده از ماشین آلات مکانیزه و به صورت دستی خدمات آسفالت کاری و زیر سازی را انجام می دهد. خدمات آسفالت شرکت پردیسان اجرای راهسازی زیرسازی و روسازی و اجرای آسفالت در تهران کرج و حومه می باشد.

پیمانکاری شرکت پردیسان با ۲۰ سال سابقه کاری در انجام تراشه آسفالت و پخش آسفالت به صورت حرفه ای و با قیمت و هزینه بسیار مناسب را صورت می دهد.پیمانکاری شرکت پردیسان با توجه به تحربه ای که دارد ترمیم آسفالت محوطه و خیابان را به صورت دقیق انجام میدهد و در جای های که نیاز به لکه گیری میباشد با استفاده از قیر و آسفالت مشکل آن قسمت از محوطه آسفالت را به خوبی ترمیم میکنند.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در لشگر غربی | 09128592911

هزینه پیمانکاری اسفالت در کرج و تهران

پشتوانه شرکت پاردیسان ، تجربه بالای کاری و اکیپ های متخصص میباشد که در این برهه که هزینه های آسفالتکاری بسیار زیاد است،پیمانکاری آسفالت محل شمارا با قیمت کمتر از سایر شرکت ها و با کار کیفیت بالا انجام میدهد،هزینه های پیمانکاری آسفالت محل مورد نظر به صورت نقدی و چکی و اقساطی انجام میدهیم.

انجام پیمانکاری آسفالت در کلیه مناطق تهران بزرگ و کرج و حومه با قیمت مناسب و با دستگاههای اتوماتیک و به صورت دستی آسفالت کاری محل مورد نظر شما اعم از بیمارستان ها مدارس راهها محوطه ها باغ ها ویلا ها و حیاط را با استفاده از ابزار نقشه کشی و شیب بندی دقیق را با عقد قرار داد انجام میدهیم و همچنین برای دریافت مشاوره و راهنمایی های مورد نظر و برای بازدید نمونه کارهای آسفالت کاری شرکت پردیسان با ما در تماس باشید.

شماره تماس شرکت آسفالت کاری پردیسان

این مطلب را بخوانید :  ،آسفالت در خلیج فارس-قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکاری آسفالت

09128592911

09388274213

 

5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *