قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام

تعرفه روز انواع ایزوگام را می‌توانید از نمایندگی رسمی شرکت پردیسان در تهران کرج و غرب ایران بخواهید زیرا نوع ایزوگام و کیفیت آن با قیمت آن در ارتباط می باشد. همچنین الیاف داخلی ایزوگام و مواد تهیه شده در آن که مشخصات فنی ایزوگام را تشکیل می‌دهد.

در قیمت آن تاثیر به سزایی دارد انواع ایزوگام با کیفیت های متفاوت را می‌توانید از نمایندگی شرکت پردیسان تهیه نمایید.

قیمت روز انواع ایزوگام ها

ایزوگام بام گستر کد ۱۱۷ قیمت روز ۲۹۵۰۰۰ تومان
ایزوگام جنت دلیجان قیمت روز ۲۵۵۰۰۰ تومان
ایزوگام ستاره طلایی قیمت روز ۲۷۰۰۰۰ تومان
ایزوگام متین دلیجان قیمت روز ۲۶۰۰۰۰ تومان
ایزوگام پشم شیشه ایران قیمت روز ۳۲۰۰۰۰ تومان
ایزوگام دژکام گستر دلیجان قیمت روز ۲۵۰۰۰۰ تومان
لازم به ذکر است که قیمت های ارایه شده با نوسان های قیمتی مواجع است و بدای اطلاع دقیق قیمت روز انواع ایزوگام با شرکت پردیسان تماس بگیرید.
09128592911
09388274213

شما همشهریان عزیز و گرامی می توانید به صورت اینترنتی خرید خود را از شرکت پردیسان انجام دهید تا زمان و وقت کمتری را برای خرید ایزوگام و همچنین خرید خود را به راحتی و با دریافت بیمه نامه و زمان نامه معتبر از این شرکت به پایان برسانید.

تمام ایزوگام های موجود در این شرکت با ضمانت ۱۰ ساله به مشتری تحویل داده می شود و در نظر داشته باشید که موادی که درون ایزوگام به کار می‌رود از نوع درجه یک و اصیل باشد.

همچنین برای مرغوبیت کالا نشان استاندارد بر روی آن درج شده و تاریخ تولید و انقضای آن نیز موجود میباشد که شما میتوانید ایزوگام را برای مدت ۱۰ تا ۱۵ سال به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

همچنین اگر قصد لکه گیری و بازسازی ایزوگام را داشته باشید بهتر است بدانید که برای لکه گیری ۱۰ متر مربع ۶۰۰ هزار تومان و برای ۲۰ متر مربع ۱ میلیون تومان در نظر گرفته شده است ترمیم  و بازسازی ایزوگام باعث می‌شود که ایزوگام شما ماندگارتر باشد.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت کاری در شرق تهران

و شما با خیال راحت تر بتوانید از آن استفاده نمایید زیرا اجسام  سنگین و همچنین شرایط آب و هوایی می‌تواند به ایزوگام آسیب وارد کند که به دلیل هزینه بالا ایزوگام ترمیم و لکه‌گیری آن توصیه می‌شود تعرفه ایزوگام دلیجان همانطور که در بالا ذکر شد به مبلغ ۲۵۵ هزار تومان و ۲۶۰ هزار تومان می باشد که شما بسته به نوع کارکرد و محل خود می توانید هر کدام را که مایل باشید از نمایندگی پردیسان تهیه نمایید.

قیمت ایزوگام
قیمت ایزوگام

09128592911
09388274213

قیمت رول ایزوگام

تعرفه انواع رول ایزوگام در این شرکت کاملاً منصفانه و حتی به صورت اقساطی با شما عزیزان محاسبه می گردد ایزوگام از آن جهت که می تواند یک پوشش فوق‌العاده و مقرون به صرفه نسبت به آسفالت و قیرگونی باشد بسیار مورد توجه قرار دارد و شما عزیزان به دلیل اهمیت ایزوگام بهتر است.

که از نوع با کیفیت آن استفاده نمایید و برای این کار از پیمانکاران و ایزوگام کاران ماهر کمک بخواهید زیرا همانطور که می دانید نصب ایزوگام یک کار کاملاً تخصصی و با دانش بالا می باشد زیرا ماده نفتی که در تولید ایزوگام ننقش دارد  ایزوگام را به یک عایق محافظتی خوب تبدیل نماید.

شما برای انواع پشت بام های مسکونی و اداری و همچنین برای حفاظت محل از رشد قارچ و عواملی که باعث نشتی می شود ایزوگام را انتخاب نمایید ایزوگام بدون شک بهترین عایق برای جلوگیری نفوذ نم و رطوبت می باشد.

برای محاسبه هزینه ایزوگام این شرکت به خاطر تنوع زیادی که در بین ایزوگام ها وجود دارد شما در ابتدای کار باید قیمت ایزوگام خود را مشخص نمایید تا نحوه محاسبه ایزوگام برای شما شرح داده شود.

سطحی که قرار است ایزوگام بر روی آن نصب شود مورد محاسبه قرار می‌گیرد که برای ایزوگام سرویس های بهداشتی و دیوارها عموماً نصاب با توجه به نوع کار و زمانی که باید صرف کند قیمت کام را به شما اعلام می نماید.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام در ونک - 09128592911

قیمت خام ایزوگام همراه با نصب آن و متراژ مورد استفاده نتیجه ای است که در انتهای کار برای شما فاکتور بندی میشود شما عزیزان برای راهنمایی و مشاوره بیشتر می توانید با جناب آقای عبدالله زاده با تماس با شماره تلفن های زیر ارتباط برقرار نمایید.

09128592911
09388274213

همانگونه که تا اینجای کار متوجه شده اید یک ایزوگام مرغوب باید از وزن استاندارد برخوردار باشد و همچنین عرض یک متر و طول آن حدود ۱۰ متر باشد ایزوگام اگر با نشان استاندارد به شما تحویل داده شود شما می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده نمایید.

مشاورینی که در نمایندگی پردیسان مشغول به کار هستند به خوبی می‌دانند که ایزوگام  مرغوب و باکیفیت ایزوگام نیست که نقطه اشتعال آن چیزی حدود ۲۵۰ درجه سانتیگراد و همچنین در برابر انواع گازها و اسیدهای شیمیایی به تواند دوام خوبی از خود نشان دهد.

قیمت ایزوگام در شرکتهای معتبر به گونه ای است که شما می‌توانید تشخیص آن را به راحتی تشخیص دهید زیرا این شرکت‌ها به دلیل اعتبار کسب رضایت مشتری همیشه بهترین‌ها را در اختیار آنها قرار می دهند.

ایزوگام جنت دلیجان  قیمت روز ۲۵۵۰۰۰ تومان در این شرکت محاسبه می گردد.

زیرا ایزوگام ها بنا بر کیفیت به سه دسته ممتاز درجه یک و درجه دو تقسیم می‌شود که هر کدام نیز با قیمت‌های متفاوت نیز همراه هستند شما اگر قرار به نصب ایزوگام داشته باشید بهتر است که در فصل‌های گرم این کار را انجام دهید زیرا خشک بودن و گرمی هوا می‌تواند در روند نصب درست هنگام دلیل خوبی باشد.

ضخامت یک ایزوگام با کیفیت باید حدود ۴ میلیمتر محاسبه شود به همین دلیل بهتر است بدانید که نصب ایزوگام یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار برای طول عمر طولانی آن می‌باشد که از نکات کلیدی و طلای ایزوگام بدون شک نصب درست آن است.

5/5 - (5 امتیاز)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *