قیمت ایزوگام با نصب در نیم فصل سال ۹۹ با توجه به نوسان های بازار به شکل زیر میباشد.

هزینه نصب انواع ایزوگام برای متراژ های بالای ۵۰ متر

ایزوگام پشم شیشه ایران ۲۶۰۰۰ تومان

ایزوگام ستاره طلایی ۲۳۰۰۰ تومان

ایزوگام شرق مشهد ۲۴۰۰۰ تومان

ایزوگام بام گستر کد ۱۱۷ ۲۵۰۰۰ تومان

ایزوگام الوند ۲۴۰۰۰ تومان

ایزوگام سپهر گستر دلیجان ۲۲۰۰۰ تومان

ایزوگام مروارید گستر دلیجان ۲۴۰۰۰تومان

لیست قیمت های ایزوگام با نصب در سال ۹۹ میباشد، برای اجرای ایزوگام کمتر از ۵۰ متر به ازای هر متر مربع دو هزارتومان افزایش میابد.

برای ترمیم و لکه گیری قیمت اجرای هر ۱۰ متر مربع ایزوگام(یک رول ایزوگام)۳۰۰۰۰۰ تومان میباشد.

حوزه فعالیت شرکت پردیسان در تمامی مناطق تهران و کرج انجام میگیرد،و با دایر کردن نمایندگی های خود در محله های غرب تهران ، شمال تهران ، شرق تهران ، و جنوب تهران ، و مناطق زیر؛

نمایندگی ایزوگام در تهرانسر :نمایندگی شرکت پردیسان در تهرانسر ، کلیه خدمات نصب و فروش ایزوگام با برند های درجه یک را ارایه به مشتریان خود ارایه میکند ، اکیپ های اجرای ایزوگام در تهرانسر با ضمانت و بیمه نامه ده ساله ارایه میشود.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام در استاد معین - قیمت ایزوگام - نصب ایزوگام دلیجان - نمایندگی ایزوگام

نمایندگی ایزوگام در دهکده المپیک و چیتگر : شرکت پردیسان حوزه فعالیت خود را افزایش داده و با دایر کردن نمایندگی های خود در دهکده المپیک و چیتگر ارایه خدمات به همشهریان عزیز در این مناطق میباشد.ایزوگام های ارایه شده در این نمایندگی ها ، ایزوگام های درجه یک صادارتی دلیجان و سایر برند های با کیفیت میباشد.

نمایندگی ایزوگام در اندیشه ؛ اجرای و نصب ایزوگام در اندیشه و همه محله های اندیشه اعم از فاز یک اندیشه ، فاز دو اندیشه ، فاز سه اندیشه و فاز چهار اندیشه با اکیپ های مجرب و حرفه ای صورت میگیرد و همچنین در این مناطق قیمت نصب ایزوگام با توجه به موقعیت مکانی که دارد با هزینه کمتر نصب ایزوگام انجام میگیرد.

نمایندگی ایزوگام در شهریار : فروش و نصب ایزوگام دلیجان در اندیشه با اکیپ های اجرای نصب با تجربه توسط شرکت پردیسان انجام میگیرد و همچنین با توجه به قدمتی که این شرکت در عایق کاری در منطقه شهریار دارد ، کلیه خدمات نصب و ترمیم ایزوگام را با بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام در افسریه-نمایندگی ایزوگام در دلیجان-نصب ایزوگام در افسریه-

باتوجه به این که کلیه خدمات با ضمانت ۱۰ ساله انجام میگیرد ، کلیه عوامل شرکت پردیسان در کار نصب و اجرای ایزوگام نهایت دقت را میکنند تا بهترین کار ممکن را با دقت فراوان صورت گیرد.

سایر نمایندگی شرکت پردیسان در استان البرز کرج

۱-نمایندگی ایزوگام دلیجان در باغستان

۲- نمایندگی ایزوگام در عظیمیه

۳-نمایندگی ایزوگام شرکت پردیسان در گوهردشت

۴-نمایندگی ایزوگام شرکت پردیسان در مالیک

۵-نمایندگی ایزوگام در شهر قدس (قلعه حسن خان)

نصب و اجرای ایزوگام با قیمت مناسب و با هزینه کمتر از سایر شرکت ها انجام میگیرد و برای دریافت اطلاعات لطفا با شماره 09128592911 و ۰۹۳۸۸۲۷۴۲۱۳ تماس حاصل فرمایید.

به این مقاله امتیاز بدهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع