قیمت ایزوگام با نصب + هزینه و اجرا در تهران

قیمت ایزوگام با نصب » جهت اطلاع پیدا نمودن از هزینه ایزوگام در تهران کافی است با گذاشتن کمی زمان به صورت غیر حضوری و آنلاین به سایت مراجعه نموده و یا اگر تایم و مسافتی نزدیک را با نمایندگی فروش ایزوگام دارید، می توانید به صورت مستقیم از تمامی محصولات دیدن فرمایید و در نتیجه با تأمل کافی اقدام به ثبت خرید خود نمایید.

 

هزینه ایزوگام با نصب

ایزوگام چیست و دارای چه قیمتی است؟ گروهی از مردم تاکنون سر رشته ای در مورد این محصول نداشته اند و برای پوشش درز های پشت بام خود و جلوگیری از نفوذ آب عمل قرار دادن قیر را انجام داده اند، اما در چند سال اخیر و به تازگی با مشاهده پیشرفت های فراوان در حوزه تکنولوژی و صنعت نظاره گر این موضوع بوده ایم که دیگر روش های عایق گیری کارایی چندانی ندارند و مناسب به نظر نمی رسند.

هم اکنون دیگر می توان بدون داشتن هیچ گونه اضطرب و دغدغه ای از ایزوگام برای عایق گیری استفاده نمود، زیرا از هر جهت که بررسی شود بسیار مناسب و دارای قیمت بصرفه ای نیز می باشد. برای اطلاع از هزینه ایزوگام در تهران می توانید تنها با سرچی ساده و مراجعه به دنیای اینترنت به پاسخ سوال خود دست یابی پیدا کنید و با آرامش کامل اقدام به ثبت سفارش در این سایت معتبر نمایید.

 

ایزوگام استاندارد

ایزوگامی از لحاظ ویژگی های ظاهری استاندارد محسوب می شود که طول و عرضی معادل 1 در 10 متر را دارا باشد و تقریباً می توان عنوان نمود که ضخامت آن تقریباً عددی حدود 4 میلی متر می باشد که در نهایت می تواند وزنی نزدیک به عدد 38 تا 42 کیلوگرم را شامل می شود و می توان خدمت شما دوستان گرامی بیان نمود که انواع ایزوگام ها به صورت های عایق های رول شده ای که وکیوم شده اند، ساخته و عرضه می شوند.

آیا شما کاربر محترم جزء آن دسته از افرادی به شمار می روید که قصد دارید تا عایق سقف منزل یا محل کار خود را انجام دهید ولی اطلاعاتی را در این مورد به صورت کامل در اختیار ندارید و نمی دانید که باید چه کنید، تا نتیجه مطلوبی را بگیرید و هزینه بصرفه ای را جهت انجام این کار متقبل نمایید و در نهایت دچار ضرر نشوید.

شما دوست عزیز دیگر نگران نباشید می توانید به راحتی و با آسودگی خاطر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را با یکی از مشاور های تیم مان در میان بگذارید تا به راحتی شما را راهنمایی و بتوانید خریدی بدون دغدغه را تجربه نمایید.

 

انواع ایزوگام

کالای فوق متشکل از ترکیب الیاف و قیر می باشد که از پوششی تشکیل شده است که از میزان مقاومت بالایی برخوردار است و آن را از مواد اولیه مرغوبی تهیه می نمایند و در نهایت در قالب رول های با ضخامت 3 تا 4 میلی متر نیز در بازار فروش به عرضه می رسانند.

این مطلب را بخوانید :  قیرگونی پشت بام

اما موضوع مد نظر در این قسمت که به آن می خواهیم بپردازیم این است که ایزوگام دارای چه انواعی می باشد و در پاسخ نیز بهتر است مطلع گردید که انواع ایزوگام به شرح زیر می باشد:

  • تک لایه که امکان دارد روکش آن معمولی و یا از روکش آلومینیومی ساخته شده باشد و ضخیم بودن آن بستگی به جنس و کیفیتش دارد که تقریباً حدود 3 میلی متر است.
  • دولایه هم همانند مورد ذکر شده در خطوط بالا احتمال دارد که آلومینیومی و یا کاملاً روکشی ساده را دارا باشد و البته قابل ذکر می باشد که میزان ضخامتش نیز حدوداً 3.5 میلی متر است.

 

برترین نوع ایزوگام

آیا تا به حال به این موضوع فکر نموده اید که چه نوع ایزوگامی برتر می باشد و دارای کارایی بهتری است؟ در واقعیت اگر بخواهیم به مقایسه این دو بپردازیم باید اطلاعاتی را که در موراد بالا عنوان کردیم را مطالعه نمایید، ولیکن جهت سهولت شما دوستان و اتلاف زمان کم تر شما هم اکنون به شرح خلاصه ای در این باره خواهیم پرداخت.

در دست نوشته های پیشین خدمت شما افراد و کاربران محترم عرض نمودیم که ایزوگام تک و دو لایه هر دوی آنان می توانند روکشی از نوع بسیار معمولی یا آلومینیومی را داشته باشند و ضخیم بودن آن ها نیز تفاوت چندانی با یک دیگر نداشت و اختلاف این دو، عددی حدود نیم یا یک میلی متر بود.

 نکته ای که باید به صورت ویژه و با اندکی تأمل بررسی شود این است که اگر خواسته شما دوست گرامی بر این می باشد که این نوع عایق را برای پشت بام خود استفاده نمایید، بهتر است در جریان این مسئله قرار بگیرید که از خورشید حرارت و نور زیادی می تابد که این خود سبب می شود تا عمر ایزوگام کم شود، در نتیجه برای دوام عمر محصول تان بهتر می باشد که نوعی را انتخاب کنید که دارای روکش از جنس آلومینیوم باشد. جالب است بدانید که بیش تر اشخاص آن را در قالب فویل دار نیز می شناسند و با این عنوان یاد می شود.

 

خرید ایزوگام مرغوب

دوستان محترمی که با حضور خود سبب شده اند تا این مجموعه بتواند روز به روز پیشرفت بیش تری را داشته باشد و در این حیطه از آشنایی کاملی برخوردار می باشند، از این حیث آگاه هستند که می توانند خرید ایزوگام مرغوب را با تیم ما تجربه نمایند و همچنین برای این که به خوبی از هزینه ایزوگام در تهران به صورت دقیق مطلع شوید می توانید با گرفتن شماره های موجود از قیمت انواع این کالا ها اطلاع پیدا کنید.

اما این را بدانید که توسط تیم فروش ما نه تنها توانسته اید تا با هزینه ای بصرفه نوع مدنظر خود را خریداری نمایید، بلکه موفق شده اید تا برترین ایزوگام را از لحاظ مرغوبیت بالا و دارا بودن نشان استاندارد در بر داشته باشید. توجه داشته باشید که جهت خریداری به هر فروشنده ای رجوع نکنید، زیرا متقلبان زیادی در بازار حضور پیدا نموده اند و این احتمال وجود دارد که این گونه اجناس را با کیفیت پایین و جنس ضعیف در اختیارتان قرار دهند.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام در کرج با نصب | 09128592911

قیمت و هزینه نصب ایزوگام در تهران و کرج با توجه به محل نصب ایزوگام متغیر میباشد شرکت پردیسان ارایه کننده خدمات ایزوگام به صورت گسترده فعالیت میکند، قیمت ایزوگام با نصب با متراژ های محل ایزوگام متغیر میباشد، نصب ایزوگام، با ایزوگام های با برند های مختلف متفاوت میباشد، ایزوگام درجه دو با نصب قیمت پایین تری دارد ، ولی کیفیت مناسبی نخواد داشت.

 

قیمت انواع ایزوگام کاری

قیمت و هزینه نصب انواع ایزوگام به صورت زیر می باشد.

لیست قیمت ایزوگام بدون نصب

ایزوگام دژگام گستر دلیجان هر متر مربع 42000 هزار تومان
ایزوگام نمایان گستر دلیجان هر متر مربع 43000 هزار تومان
ایزوگام جنت دلیجان هر متر مربع 44500 هزار تومان
ایزوگام حفاظ تبریز هر متر مربع 45000 هزار تومان
ایزوگام جردن هر متر مربع 41000 هزار تومان
ایزوگام سپهر گستر دلیجان هر متر مربع 43500 هزار تومان
ایزوگام بام گستر کد 117 هر متر مربع 55000 هزار تومان
ایزوگام پشم شیشه ایران هر متر مربع 47000 هزار تومان
ایزوگام داناپوش دلیجان هر متر مربع 45000 هزار تومان
ایزوگام مروارید دلیجان هر متر مربع 45000 هزار تومان
ایزوگام حصار دلیجان هر متر مربع 40000 هزار تومان
ایزوگام برفاب دلیجان هر متر مربع 45000 هزار تومان
ایزوگام گلبام محلات هر متر مربع 45000 هزار تومان
ایزوگام ستاره طلایی دلیجان هر متر مربع 44000 هزار تومان
ایزوگام سراپوش دلیجان هر متر مربع 48000 هزار تومان
ایزوگام شرق مشهد هر متر مربع با نصب 49000 هزار تومان
ایزوگام اصل تهران هر متر مربع با نصب 48000 هزار تومان
ایزوگام حفاظ بام اصل هر متر مربع با نصب 47000 هزار تومان
ایزوگام گیتی گستر دلیجان هر متر مربع با نصب 44500 هزار تومان
ایزوگام سامان دلیجان هر متر مربع با نصب 44000 هزار تومان

 

 

با توجه به نوسان های بازار قیمت ها متغیر میباشد و برای اطلاع دقیق قیمت ها با ما تماس بگیرید.

نصب ایزوگام به عوامل های مختلفی نیاز دارد تا نصب ایزوگام موفق تر داشته باشیم، برای مثال باید از ایزوگام درجه یک خریداری کنیم و سپس نصاب ایزوگام با تجربه به کار بگیریم ، هزینه اجرای ایزوگام همراه با ایزوگام با قیمت بسیار مناسب انجام میدهیم،و برای نصب خوب ابتدا باید زیرسازی مناسبی را انجام دهیم و درصورت نیاز از شیب بندی دوباره استفاده کنیم.

کلیه خدمات ایزوگام اعم از نصب ایزوگام ، ترمیم و لکه گیری ایزوگام و فروش ایزوگام به صورت گسترده در نمایندگی های شرکت پردیسان در سراسر تهران و کرج صورت میگیرد.

جهت مشاوره و بازدید با مشاوره ها ما تماس بگیرید. تا کارشناس های ما در محل حضور یابند و مشاوره های لازم را به شما به صورت رایگان انجام دهد.

شماره تماس

09128592911

09388274213

5/5 - (7 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *