اجرای پروژه های عایق کاری و آب بندی در عصر حاضر به عنصری جدایی ناپذیر از خدمات ساختمانی تبدیل شده است. شرکت پردیسان سال های بسیار زیادی است که در این زمینه فعالیت دارد. اما یکی بخش های مهم شرکت در راستای تربیت ایزوگام کار فعالیت می کند. پرورش ایزوگام کاران خبره و حرفه ای از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت است. در ادامه ویژگی های یک ایزوگام کار حرفه ای را بیشتر می شناسیم.

ایزوگام کار خبره و متخصص

پروژه های ایزوگام کاری دارای ظرافت های بسیار زیادی است که هر فردی نمی تواند از عهده آن بر آید. حتی اگر مدعی انجام پروژه های خوب و بی عیب و نقص باشد. باز هم برای اجرای آن باید به تمامی نکات و موارد توجه کافی داشته باشد. به همین خاطر برای داشتن یک عایق خوب و بدون بازگشت با طول عمر طولانی با ما همراه شوید.

ایزوگام کار حرفه ای ، نقاشی با کیفیتی را برای خانه ، دفتر ، ساختمان شما فراهم می کند. تا اطمینان حاصل کند که تمام نیازها و نیازهای شما برآورده شده است. خدمات نقاشی طیف گسترده ای از فعالیت ها مانند تعمیر و نگهداری و نوسازی را شامل می شود. یا فقط به آنها اشاره می کند.

با تجربه به دست آمده در طول سالها خدمات ، یک نصاب می تواند با اعتماد به نفس خانه ، دفتر ، ساختمان ، فروشگاه شما را با لمس حرفه ای نقاشی کند.

شرکت پردیسان یک شرکت عایق کاری است. که ایزوگام کاری را جایگزین کاشی های شکسته شده کرده و  سقف را شستشو می دهد. سپس سقف را با سیستم ضد آب اکریلیک آب بندی می کنیم . در آخر ، رنگ سقف فوق العاده اکریلیک را اعمال می کنیم.

ایزوگام کاری پشت بام با سایر فضاهای خانه متفاوت است. به همین دلیل نصاب بایستی از تمامی تفاوت های این نوع پروژه ها مطلع باشد. در واقع یک نصاب حرفه ای پیش از بازرسی محل مورد نظر جهت عایق کاری، نظری را در این زمینه ارائه نمی کند.

در واقع کسی که ایزوگام کاری استخر را به عهده می گیرد، با نصاب ایزوگام در قسمت های دیگر خانه متفاوت است. این تفاوت در نوع اجرای کار و نحوه ی نصب مشخص می گردد. تمامی افرادی که شرکت پردیسان در این زمینه پرورش داده است. تجربه کافی را دارا می باشند.

ایزوگام کار، برای همه قسمت ها

از آنجایی که در هر ساختمان فضاهای مختلفی برای عایق کاری وجود دارد. یک ایزوگام کار حرفه ای باید به نحوه ی نصب و اجرای ایزوگام در همه جا مطلع باشد. بدین منظور اطلاعات مختصری در خصوص نصب ایزوگام در بخش های مختلف یک ساختمان در اختیار شما قرار می دهیم.

این مطلب را بخوانید :  هزینه آسفالت در شرق تهران

یک روش معمول و مقرون به صرفه برای تهیه سطح نهایی استخر شنا ، رنگ آمیزی آن با یک رنگ خاص مانند یک ایزوگام کاری استخر است. این یک راه حل کارآمد فنی است که به وضوح مقرون به صرفه تر از هم پوشانی با کاشی و سرامیک است.

انتخاب استفاده از ایزوگام کاری به طور قابل توجهی در انتخاب ابزارهای عایق کاری استخر تأثیر می گذارد. زیرا شرایط خاصی را برای ضد آب بودن ایجاد می کند. بنابراین ، در این حالت ، لایه عایق قبل از پوشش اپوکسی اعمال می شود و باید دارای ویژگی های زیر باشد:

این باید ایزوگام کاری استخر موثر باشد. باید کاملاً انعطاف پذیر باشد ، به خصوص در قسمت پایین استخر ، که به ویژه در اثر خالی بودن استخر تحت فشارهای انبساط/انقباضات قرار می گیرد (عمدتا به دلیل تأثیر تابش خورشید).

این ماده باید به سختی به زیر لایه بچسبد و در برابر فشار منفی احتمالی ایجاد شده مقاومت کند. (به عنوان مثال ، هنگامی که استخر تخلیه می شود و یک جدول آب دوره ای یا دائمی در منطقه اطراف وجود دارد). پوشش ایزوگام کاری مورد استفاده باید دارای خصوصیات زیر باشد:

انعطاف پذیری، به منظور مقاومت در برابر ترک خوردگی ناشی از انبساط/ انقباضات احتمالی. مقاومت در برابر آب و مواد شیمیایی که ممکن است در آب استخر وجود داشته باشد (به عنوان مثال کلر). مقاوم در برابر آب و هوا. تمامی این ویژگی ها را یک ایزوگام کار خوب و حرفه ای می تواند شناسایی کند.

 

ایزوگام کار

عایق کاری مطمئن

برای اطمینان از عایق کاری اعمال شده بر روی ساختمان خود، باید دیوارها را نیز چک کنید. ایزوگام کاری دیوار، معمولا به استحکام ساختمان کمک می کند. هم چنین موجب عدم نفوذ آب و رطوبت از دیوارها به خانه می شود.

هنگامی که ایزوگام کاری ساختمان تمام و کمال انجام می گیرد. صاحب خانه با خیالی آسوده تر می خوابد. او می تواند در مورد نشتی آب از هر قسمتی مطمئن شود. چرا که نسبت به کار انجام شده از سوی نصابان اطمینان کامل دارد.

در این خصوص اگر ایزوگام کاری سرویس بهداشتی را مدنظر قرار دهیم. بهترین راه برای تست کردن عایق کاران است. معمولا در این قسمت ها باید با حساسیت بیشتری نسبت به نصب ایزوگام برخورد کرد. نوع ایزوگام مصرفی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام قیرگونی آسفالت در اسلامشهر

یک ایزوگام کار حرفه ای تمامی جوانب کار را سنجیده و برای آنها راه کار دارد. او می داند چه نوع ایزوگامی باید برای دیوار استفاده شود. چه عایقی مناسب دیوارهاست. و بهترین نوع عایق برای پشت بام کدام است. به همین خاطر در استفاده از ایزوگام های مخصوص به هر قسمت بسیار علمی و تحقیق شده عمل می کند.

ایزوگام کاری پشت بام نیز بسیار مهم است. بارندگی ها، نشتی آب کولرها و عوامل بسیار زیاد دیگری موجب ایجاد رطوبت در پشت بام می شوند. چطور می توان از نفوذ این رطوبت به لایه های زیرین ساختمان جلوگیری کرد؟ تنها راهی که می تواند وجود داشته باشد. استفاده از نوعی عایق مناسب برای پشت بام است.

در ادامه ی این نوشتار می خواهیم به سایر موارد مرتبط با ایزوگام کاری بپردازیم. بنا بر این این نوشتار را تا انتها مطالفه کنید. اگر سوالی در این زمینه دارید. کافی است با شرکت پردیسان تماس بگیرید. متخصصان ما همواره پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود.

هزینه ها و قیمت ها

به این جای مطلب که رسیدیم می خواهیم در مورد هزینه ایزوگام کاری شما را راهنمایی کنیم. این هزینه تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی قرار دارد. نوع ایزوگام و عایق مصرفی، میزان سطح و سختی کار از جمله این عوامل است. به همین خاطر می توان گفت که برای دریافت قیمت ها بهتر است با شرکت تماس بگیرید.

از طرفی قیمت ایزوگام کار نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه فضای نصب ایزوگام داخلی باشد یا بیرون و در فضای خارجی تاثیر مستقیم روی قیمت دارد. پس در مورد نصب ایزوگام اولین اطلاعاتی که باید به نصاب ارائه گردد، محل نصب است.

هزینه ایزوگام کاری برای ایزوگام های پشت بام معمولا بیشتر محاسبه می گردد. چرا که پشت بام زیر تابش مستقیم آفتاب قرار داشته و نیاز به دقت بیشتری دارد. اما برای دیوار ها می توان کمی با تخفیف بیشتر هزینه ها را محاسبه کرد. پس اگر می خواهید قیمت ها را به روز محاسبه کنید، باید ابتدا اجازه بازدید بدهید.

اگر نصاب پس از بازدید متوجه شود که کار نیازمند زمان بیشتری است. قیمت ایزوگام کار تغییر خواهد کرد. یعنی بر اساس میزان زمانی که برای نصب در نظر گرفته می شود این دستمزد محاسبه می گردد. کارشناسان شرکت پردیسان همواره آماده ارائه اطلاعات و خدمات به شما شهروندان هستند.

 

5/5 - (2 امتیاز)

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!