اجرای ایزوگام قیرگونی و آسفالت کاری در جهان شهر توسط شرکت پردیسان با ضمانت نامه ده ساله و عوامل متخصص و باتجربه

خدمات ایزوگام در جهان شهر
ایزوگام نوعی عایق رطوبتی از پیش ساخته است که به علت سهولت در نصب و همچنین هزینه مناسب مشتریان بیشتری دارد.این نوع عایق به دلیل ساخت و بافت ویژه ای که دارد مانع از نفوذ آب و رطوبت به قسمت های زیرین سازه می‌شود و از وارد شدن خسارت به ساختمان جلو گیری میکند.
شرکت پردیسان با داشتن پرسنل مجرب دهو حرفه ای و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن تلاش میکند بهترین و مرغوبترین نوع عایق کاری را با هزینه بسیار مناسب به مشتریان خود در جهان شهر عرضه کند.
جهت اطلاع از قیمت روز ایزوگام و هزینه نصب و اجرای آن و همچنین مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت پردیسان تماس بگیرید.

خدمات قیرگونی در جهان شهر
در این نوع عایق کاری به دلیل استفاده از قیر و گونی چسبندگی بالایی ایجاد میشود که باعث میشود عایق به سطح مورد نظر به طور کامل بچسبد و مانع ورود نم و رطوبت به بخش های زیرین شود.
از قیر گونی برای عایق کاری پشت بام ها،کف حمام ها و سرویس های بهداشتی،استخرها و… استفاده میشود.اجرای قیرگونی نیازمند تخصص و تجربه دراین زمینه می باشد که انجام آن توسط افراد آموزش ندیده بسیار خطرناک می‌باشد شرکت پردیسان با داشتن عوامل و پرسنل مجرب و حرفه ای و همچنین تجهیزات پیشرفته این کار را با کیفیت بسیار بالا در اسرع وقت برای مشتریان خود در جهان شهر انجام میدهد.

این مطلب را بخوانید :  تعمیرات ایزوگام در غرب تهران

اجرای آسفالت جاده ها،کوچه،خیابان،پارگینک ها، محوطه،زیر سازی آسفالت،اجرای تراشه آسفالت،کندن آسفالت قدیمی و حمل نخاله،ترمیم و تعمیر آسفالت و…. در جهان شهر توسط اکیپ حرفه ای شرکت پردیسان با هزینه بسیار مناسب و در کمترین زمان ممکن

شرکت پردیسان ارایه دهنده انواع خدمات عایق کاری از قبیل اجرای ایزوگام قیرگونی و آسفالت کاری در جهان شهر جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین مشاوره رایگان و برآورد هزینه های عایق کاری با کارشناسان شرکت پردیسان تماس بگیرید
شماره های تماس:


09128592911 و 09388274213

به این مقاله امتیاز بدهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *