اجرای آسفالت در منطقه 22 تهران و در همه محله های تهران توسط آسفالت کاری پردیسان انجام میشود که با بهره گیری از دانش روز افزون کارکنان این شرکت بهترین خدمات را برا شما عزیزان به همراه می آورد.

خدمات آسفالت در دهکده المپیک ، زیبا دشت بالا گلستان شرقی ، گلستان غربی ، زیبا دشت پایین ، شریف ، امید دژبان ، شهید باقری ، آزاد شهر ، پیکان شهر ، دریاچه چیتگر ، راه اهن ، شهرک گلستان ، توسط شرکت پردیسان انجام میشود.

خدمات آسفالتکاری شرکت پردیسان در آسفالت در منطقه 22 تهران

اجرای آسفالت به صورت دستی و مکانیزه

ترمیم و لکه گیری آسفالت

برش و برداشتن آسفالت قدیمی

تراشه آسفالت برای حیاط ها و باغ ها در آسفالت در منطقه 22 تهران

زیرسازی برای آسفالت کاری

شرکت پردیسان با ۲۰ سال سابقه در خشان در منطقه ۲۲ تهران کلیه خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان خود تحویل میدهد.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام در صفائیه | 09128592911

بازیافت آسفالت در مقیاس کوچک هنگامی که می خواهید تعمیر جاده های کوچکتر در مقابل بازیافت آسفالت در مقیاس بزرگ انجام شود ، انجام می شود که برای ساخت آسفالت جدید یا پاره شدن آسفالت قدیمی و همزمان بازیافت یا جایگزینی آسفالت موجود انجام می شود. آسفالت بازیافتی برای تعمیرات برش چاله و ابزار بسیار مؤثر است. آسفالت بازیافت شده به طور کلی طولانی یا طولانی تر از جاده اطراف آن خواهد بود زیرا سیم آسفالت جدید به مواد اضافه شده است.
برای بازیافت آسفالت در مقیاس بزرگتر ، چندین تکنیک بازیافت در محل برای جوانسازی صحافی های اکسیده شده و از بین بردن ترک ایجاد شده است ، اگرچه ماده بازیافتی معمولاً خیلی آب محکم یا صاف نیست و باید با یک لایه جدید بتن آسفالت پوشانده شود. کارخانه های بازیافت سرد در لایه های بالای بتن آسفالت قرار گرفته و آسیاب های گشاد حاصل را با امولسیون آسفالت مخلوط می کنند. سپس این مخلوط در جاده کنار گذاشته شده و فشرده می شود. آب امولسیون اجازه می دهد تا به مدت یک هفته تبخیر شود ، و آسفالت جدید مخلوط داغ در بالای آن قرار می گیرد.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در زمزم-قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکاری آسفالت کاری

جهت دریافت اطلاعات از آسفالت کاری ، قیمت آسفالت ، هزینه آسفالت در منطقه 22 تهران با شرکت پردیسان با شماره گیری ‌۰۹۱۲۸۵۹۲۹۱۱ و ۰۹۳۸۸۲۷۴۲۱۳ تماس حاصل فرمایید.

به این مقاله امتیاز بدهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *