آسفالت در سهروردی

آسفالت در سهروردی

باسلام خدمت هشهریان عزیز در محله سهروردی تهران که جزء محله های بسیار خوش آب و هوا و زیبای تهران می باشد.
خدمات اسفالت کاری شرکت پردیسان که با سابقه بیست ساله خود بسیار در این زمینه زبانزد می باشد، انواع خدمات مربوط به این حوزه را با کیفیت و قیمت مناسب برای شما عزیزان به انجام می رساند.
بخاطر انجام پروژه های متفاوت و گسترده با همکاری باانواع ارگانهای دولتی و غیر دولتی این شرکت نوانسته است تجربه و سابقه خوبی را بدست آورد و بهترین مهندسان و آسفالت کاران را در اختیار داشته باشد.
آسفالت کاری با با قیمت مناسب و اعزام اکیپ سیار ماهر به محل به شرکت پردیسان تهران با تجربه بالای کاری بسپارید تا سالیان سال از بهترین کیفیت راضی و خشنود باشید.

آسفالت کاری در انواع اتوبان های تهران و کرج را به کادر مجرب ما بسپارید تا با سرعت عمل بالا و ستودنی بهترین خدمات را دریافت نمایید.
آسفالت کاری بصورت دستی و مکانیزه با انواع مصالح و تجهیزات کامل و به روز و اجاره انواع کاتر، غلط و دستگاه برش اسفالت را از شرکت خدمات آسفالت کاری پردیسان بخواهید با قیمت مناسب و.
انجام انواع آسفالت کاری نوار حفاری و آسفالت کاری فنیشر با غلطک های سنگین و لاستیکی در شرکت پردیسان انجام می پذیرد.
فروش و اجرای تراشه آسفالت در استان تهران و کرج و حتی غرب ایران را با قیمت پایین و ارزان از اکیپ ماهر و سیار پردیسان بصورت شبانه روزی بخواهید و بدانید که انجام تمامی خدمات باارائه فاکتور مالیاتی انجام می گیرد.

قیمت آسفالت در سهروردی 

آسفالت برای پشت بام هر متر مربع ۲۸۰۰۰هزارتومان از متراژ ۲۰۰ متر به بالا میباشد و کمتر از متراژ ۲۰۰ متر به صورت توافقی انجام میشود.

آسفالت خیابان هر سانت ۱۸۰۰۰هزار تومان میباشد.

آسفالت معمولی برای کوچه هر متر مربع
۵۵۰۰۰هزارتومان از متراژ ۵۰۰ متر به بالا

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام در نارمک- قیمت ایزوگام - نصب ایزوگام دلیجان - نمایندگی ایزوگام

زیرسازی آسفالت با قلتک سنگین تا ۵ سانت مخلوط
ریختن بالای ۵۰۰ متر هر متر مربع ۲۵۰۰۰هزارتومان

اب پاش وقلتک زنی هر متر مربع ۲۰۰۰۰ هزار تومان میباشد.

قیرپاشی با دستگاه قیر پاش هر متر مربع ۲۳۰۰۰ هزار تومان میباشد ، توضیح اینکه متراژ ها بالای ۵۰۰ متر باشد.
لازم به ذکر است که قیمت های ارایه شده با نوسان های قیمتی مواجع است و بدای اطلاع دقیق قیمت روز انواع اسفالت با شرکت پردیسان تماس بگیرید.
09128592911
09388274213

چنانچه قصد استفاده از آسفالت سرد و یا همان تراشه آسفالت را داشته باشید که با قیمتی ارزان تر نسبت به انواع دیگر آسالت مورد کاربرد قرار میگیردمیتوانید برای مکان های زیر در نظر داشته باشید:

کاربرد و استفاده برای انواع جاده خاکی ، گل و لایی، جدولکاری های نهری و کانیوا با قیمت مناسب و کیفیت بالا، زیر سازی و آب پاشی و کوبش با غلطکهای مناسب را برای اجرای درست خدمات اسفالت کاری با تراشه اسفالت در شرکت پردیسان با قیمت مناسب و آراستگی بالا انجام می پذیرد.
09128592911
09388274213

قیرگونی و آسفالت کاری باید با مواد درجه یک و مرغوب صورت پذیرد در این صورت میتوان عمر ماندگاری از آسفالت را در نظر داشت و کیفیت را با طول عمر عالی و خوبه مشتری معرفی نموذ.

آسفالت در سهروردی
آسفالت در سهروردی

شرکت پردیسان در منطقه هفت تهران مجری طرحهای آسفالت کاری به صورت گرم،سرد و حفاظتی و بصورت کاملا مکانیزه و دستی در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل بصورت کلی و جزئی با دراختیار داشتن انواع مهندسان و آسفالت کاران ماهر و سیار.

به انجام رساندن انواع قیرگونی و قیرکشی پشت بام و آسفالت کاری سرویس بهداشتی و محوطه سازی را از ما بخواهید با بهترین قیمت و کمترین زمان.
به خاطر نوع مخلوط آسفالت موارد زیر در این نوع وجود دارد:
آسفالت داغ ؛ رویی ؛متخلخل؛ قیری و آستر که هرکدام با کیفیت و مواد خاص در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در خانی آباد نو جنوبی -قیمت آسفالتکاری-هزینه آسفالت-پیمانکاری

09128592911
09388274213

هزینه آسفالت در سهروردی 

تهیه و توزیع انواع تراشه آسفالت برای ساخت محوطه و انواع کوچه و خیابان بصورت دستی و مکانیزه و کلی و جزئی و کندن اسفالت کهنه و حمل نخاله آن با کامیون مخصوص و ترمیم و بازسازی درست و اصولی اسفالت کاری بخاطر دوام بالاتر و ماندگاری بیشتر در تهران و کرج به ثمر می رسد.
اجاره انواع غلطک با قیمت مناسب را از ما بخواهید.
به خاطر داشته باشید که تهیه ؛ توزیع ، فروش و پخش انواع آسفالت بیندر ، توپیکا را ازشرکت پردیسان در تهران و کرج بصورت شبانه روزی بخواهید.
اجرای صحیح و پایه ای و اصولی برای زیر سازی و آبپاشی با مواد و مصالح با کیفیت و مرغوب و همچنین کوبش عالی و استاندارد برای بستر ساب بیس توسط کارگران و پیمانکاران ماهر انجام می شود.
شرکت پردیسان را بخاطر بسپارید زیرا مجری انجام انواع عایقهای رطوبتی مانند قیرگونی و آسفالت کاری برای سطوح مختلف از جمله پل ها؛اتوبانها ، استخرها و بسیاری از مناطق دیگر می باشد.
اجاره غلطک و دستگاه برش و دیگر وسایل مربوط را از این شرکت بخواهید.
برای انجام زیرسازی،غلطک دو تنی ویبره دار با قیمت مناسب ارائه می گردد.
بهترین و مجرب ترین تیم ماهر و سیار آسفالت کاری را در تهران و کرج و حتی غرب از شرکت پردیسان با تخفیف ویژه از ما بخواهید تا کیفیت و ماندگاری با انواع مصالح و مواد درجه یک را از ما دریافت کنید.
لازم به ذکر است که قیمت های ارایه شده با نوسان های قیمتی مواجع است و بدای اطلاع دقیق قیمت روز انواع آسفالت با شرکت پردیسان تماس بگیرید.

09128592911
09388274213
تعمیرات و ترمیم اسفالت با قیمت مناسب و بصورت شبانه روزی.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *