آسفالت در خواجه نصیر وحقوقی

آسفالت در خواجه نصیر وحقوقی 

خدمات شرکت آسفالت کاری پردیسان که با سابقه بیست ساله در تهران؛ کرج و غرب ایران حتی فعالیت دارد زبانزد در این حوزه کاری می باشد و شما میتوانید تمامی خدمات آسفالت کاری را از این شرکت بخواهید چرا که اکیپ سیار ما با همکاری و انجام آسفالت کاری با شرکت های بزرگ تجارب بسیار عالی به دست آورده و نمونه کارهای خوبی در دست دارد.
تمامی پرسنل اعم از پیمانکاران، آسفالتکاران و کارگران زحمتکش شرکت پردیسان دارای کارت فنی بوده و شما با خیال راحت می توانید از خدمات این نمایندگی رسمی استفاده نمایید.
جهت راهنمایی و مشاوره شما عزیزان میتوانید با شماره گیری شماره های درج شده از خدمات ما بهرمند شوید و هرگونه سوال درباره نحوه محاسبه هزینه انواع آسفالت کاری را از ما بپرسید.
مهندس عبدلله زاده
09128592911
09388274213

زیرسازی و کوبش درست و با دقت و استاندارد برای زیر سازی آسفالت با مواد عالی و درجه یک جزء کارهای اصلی و مهم یک آسفالت کار می باشد که هرگونه بی توجهی به آن سبب می گردد که نتیجه ی خوبی برای آسفالت در نظر گرفته نشود.
زیر سازی هرکاری از جمله ایزوگام و اسفالت به مهارت و نوع دقت افراد نصاب ان بر میگردد.
اسفالت کاران ما با سابقه طولانی و تخصص عالی در شرکت مشغول به کار بوده و هدف اصلی آنان بدون شک کسب رضایت شما همشهریان و مشتریان گرامی در منطقه هفت تهران است چرا که به این نکته پی برده اند که رضایت شما از کیفیت نوع خدمات ما باعث تبلیع بهتر این شرکت در شهر می گردد.
قیرپاشی و اب پاشی برای آسفالت با قیمت های متنوع به شرح زیر انجام می پذیرد:
آسفالت برای پشت بام هر متر مربع ۲۸۰۰۰هزارتومان از متراژ ۲۰۰ متر به بالا میباشد و کمتر از متراژ ۲۰۰ متر به صورت توافقی انجام میشود.

این مطلب را بخوانید :  ایزوگام قیرگونی آسفالت در صادقیه

آسفالت خیابان هر سانت ۱۸۰۰۰هزار تومان میباشد.

آسفالت معمولی برای کوچه هر متر مربع
۵۵۰۰۰هزارتومان از متراژ ۵۰۰ متر به بالا

زیرسازی آسفالت با قلتک سنگین تا ۵ سانت مخلوط
ریختن بالای ۵۰۰ متر هر متر مربع ۲۵۰۰۰هزارتومان

اب پاش وقلتک زنی هر متر مربع ۲۰۰۰۰ هزار تومان میباشد.

آسفالت کار در خواجه نصیر وحقوقی

قیرپاشی با دستگاه قیر پاش هر متر مربع ۲۳۰۰۰ هزار تومان میباشد ، توضیح اینکه متراژ ها بالای ۵۰۰ متر باشد.
تمامی قیمت ها با ارزش افزوده وگواهی های مالیاتی محاسبه می گردد و در پایان کار پیمانکار موظف است که به مشتری عزیز فاکتور مالیاتی را تحویل دهد.
شرکت پردیسان تهران در زمینه آسفالت کاری و انوع مختلف آن بصورت اقساطی نیز وارد عقد قرارداد با ارگانهای دولتی و غیر دولتی نیز می گردد و همشهریان عزیز نیز میتوانند از این تخفیف استفاده نمایند زیرا که هدف اصلی ما کسب رضای و بهبود رفاه شما عزیزان می باشد.
هرگونه بی توجهی به تعمیرات اسفالت و ترک های موجود در آسفالت کاری ضربه های کاری و سنگینی ممکن است به جامعه وارد کند از قیبل خطر تصادفات جاده ای و خیابانی را به شذت افزایش میدهد که باید به ان رسیدگی کامل صورت پذیرد.

آسفالت در خواجه نصیر وحقوقی
آسفالت در خواجه نصیر وحقوقی

ترمیم آسفالت در خواجه نصیر وحقوقی 
نمای پارک و مکانهای ورزشی خود را با آسفالت های رنگی شرکت پردیسان زینت ببخشید تا روحیه ای خوب و عالی داشته باشید چرا که ظاهر مکان به روحیه افراد بسیار مربوط می باشد.
شما عزیزان نیز میتوانید برای اطلاع داشتن از آخرین قیمت ها و هزینه محاسبه اسفالت با ما تماس بگیرید.
پل ارتباطی شما عزیزان با ما
09128592911
09388274213

آسفالت کاری به صورت دستی و مکانیزه با سرعت عملی بی نظیر و عالی در شرکت پردیسان توسط اکیپ ماهر انجام می پذیرد.
آسفالت کاری در منطقه هفت تهران و محله ی باصفا و خوش آب و هوای خواجه نصیر وحقوقی را از پیمانکاران ماهر و با تجربه ما بخواهید.
چرا که بهترین اسفالت با قیمت مناسب از جمله انواع اسفالت گرم، سرد و حفاظتی را برای انواع محوطه، پارکینگ؛ مکان های ورزشی، مدارس، پارک ها به خصوص و کوچه و خیابان به انجام میرسانند.
سرعت عمل بالای کارگران با استفاده از تجهیزات کامل و به روز را از یاد نبرید چرا که تمامی غلطک هاف کامیون های مخصوص حمل آسفات ، کاتر و وسایل دیگر در این شرکت موجود و حتی اجاره داده می شود به مشتریان و همکاران عزیز در این حوزه کاری با قیمتی نازل و عالی که راضی کننده برای دو طرف نیز باشد.
برای زیر سازی عموماًآبپاشی و کوبش برای زیر سازی درست و حتی تسطیح را کارگران ما با دقت و کیفیت بالا به انجام می رسانندو
کافیست با شماره تلفن های زیر در تمای بوده تا از نحوه چگونگی خدمات ما اطلاعات کافی را از جناب مهندس عبدالله زاده دریافت نمایید ضمناً یادآور میشود بازدید از محل حتی رایگان است.

این مطلب را بخوانید :  قیرگونی در تهران

پیمانکار آسفالت در خواجه نصیر وحقوقی 
جهت راهنمایی و مشاوره شما عزیزان میتوانید با شماره گیری شماره های درج شده از خدمات ما بهرمند شوید و هرگونه سوال درباره نحوه محاسبه هزینه اسفالت کاری را از ما بپرسید.
مهندس عبدلله زاده
09128592911
09388274213

اجرای اسفالت های حفاظتی با استاندارد بالا و اسفالت داغ با کیفیتی بی نظیر و فروش قیمت مناسب تراشه آسفالت را از شرکت پردیسان در استان تهران، کرج و غرب ایران بخواهید.
کیفیت اتفاقی نیست و شما به مراجعه به نمایندگی مخصوص ان میتوانید انتظار کیفیت و استاندارد بالا را داشته باشید.
تمامی مخلوطهای آسفالتی مانند دوغاب قیری را در اسرع وقت میتوان برای شما به ثمر رساند.
جدول گذاری و اسفالت جاده های خاکی را در محدوده تهران از شرکت پردیسان با قیمت عالی انتظار داشته باشید.

به این مقاله امتیاز بدهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *