ایزوگام یکی از موارد مهم در ساختمان ها میباشد و با توجه به این که عایق کاری از اهمیت بالای برخورد دار است نیاز به مراقبت بیشتری دارد. در این خصوص کارشناسان شرکت پردیسان با در اختیار داشتن اطلاعات لازم در خصوص مراقبت ایزوگام ، برخی نکات را به اطلاع شما عزیزان می‌رساند، که یکی از این موارد شستن فرش بر روی ایزوگام میباشد که در ادامه در باره این به مخاطبین عزیز اطلاعات لازم در این خصوص داده میشود.

 

طریقه شستن فرش روی ایزوگام

 

یکی از موارد که همه افراد ساختمان این کار را انجام می دهد . شستن فرش بر روی پشت بام های خانه خود می کنند که این کار باید با صورت اصولی انجام شود تا آسیبی بر عایق پشت بام وارد نشود.
از جمله این آسیب ها میتوان به ضربه خوردن ایزوگام و شکاف باز کردن عایق پشت بام میباشد.ایزوگام پشت بام نیاز به مراقبت دارد و این کار را باید افراد مسول ساختمان ها باید رغایت کنند. تا از اسیب دیدن ایزوگام پشت بام جلو گیری کنند.

این مطلب را بخوانید :  آسفالت در 16 آذر | 09128592911

 

نکته مهم

 

شستن فرش بر روی ایزوگام خطرات خود را دارد و از جمله مهم ترین خطرات ممکن لیز خوردن و آسیب رسیدن به افراد میباشد ، که توصیه میشود که بر روی ایزوگام فرش شسته نشود تا صدمه وارد نشود. و هم چنین احتمال دارد با ضربه خوردن به ایزوگام باعث شود تا سوراخ شود و با غث نم زدگی به ساختمان شود.

 

همکار ها ما در شرکت پردیسان اماده ارایه خدمت و مشاوره به شما عزیزان میباشد. و در طول شبانه روز اماده پاسخگویی به شما میباشیم

با تشکر

راه های ارتباطی با شرکت پردیسان شماره های در ج شده میباشد و همچنین شما عیزیزان میتوانید سوالات خود را از طریق وات ساپ با ما در میان بگزارید تا در اسراغ وقت به شما راهنمایی های لازم داده شود.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

تماس سریع